«Громадське радіо» співпрацюватиме з платформою «Спільнокошт»

00:00,
15 Жовтня 2013
924

«Громадське радіо» співпрацюватиме з платформою «Спільнокошт»

00:00,
15 Жовтня 2013
924
«Громадське радіо» співпрацюватиме з платформою «Спільнокошт»
Завтра, 16 жовтня, команда «Громадського радіо» запустить власний проект на платформі «Спільнокошт», мета якого – зібрати 60 тис. грн за 60 днів. Про це редакція повідомила на своїй сторінці у facebook.

Як зазначено на сайті Big Idea, платформа «Спільнокошт» пропонує учасникам втілити власні проекти з матеріальною підтримкою громадськості. До участі не допускаються комерційні проекти.

«Механізм «Спільнокошт» захищає доброчинні наміри, діючи за принципом «все або нічого»: тільки той проект, що зібрав 100% потрібного бюджету до завершення зазначеного терміну, отримає кошти на здійснення. Якщо ж проект не зміг вчасно зібрати потрібну суму, всі кошти повернуться доброчинникам. Стати соціальним інвестором означає погодитись з відомою істиною, що будь-які соціальні проблеми можна вирішити шляхом грамотного вкладення коштів», – зазначено в описі.

Детально про механізм можна дізнатися з інтерв'ю з координатором проектів Вітою Базан, яка говорить, зокрема, і про «Громадське радіо» – в контексті того, що успіх проекту часто залежить від особи автора, а за «Громадське радіо» на «Спільнокошті» відповідатиме літературний оглядач «Української правди», теле- та радіоведуча Ірина Славінська.

Джерело: Громадське радіо, Big Idea

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/hromadske.radio
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду