Експерти

Отар Довженко
Отар Довженко

Керівник Центру моніторингу та аналітики громадської організації «Детектор медіа». Викладач Школи журналістики Українського католицького університету (2011-2018). Співредактор проекту Львівського медіафоруму MediaLab. Був редактором сайтів «Твоє місто» (2017-2018), MediaSapiens (2011), «Телекритика» (2006-2009). Займається моніторинговими дослідженнями якості медіаконтенту з 2005 року. Член Незалежної медійної ради.

Світлана Єременко
Світлана Єременко

Виконавчий директор Інституту демократії імені Пилипа Орлика. Експерт з моніторингу регіональних ЗМІ. Журналіст, редактор, медіаексперт, менеджер НДО, медіааналітик, тренер. 1995 рік – співзасновник і головний редактор аналітично-інформаційного журналу «Схід». Засновниця Донецького – прес-клубу, з 2007 - голова Національного прес-клубу Українського освітнього центру реформ (Київ). З 2005 - головний редактор журналу «Аспекти самоврядування» Фундації «Україна – США». З 2012 – керівник проекту з моніторингу регіональних ЗМІ .  

Марина Довженко
Марина Довженко

Медіаекспертка, фахівець із медіамоніторингу. Викладачка кафедри медіакомунікацій Українського католицького університету. У 2011-2014 роках досліджувала висвітлення релігійного життя у світських ЗМІ. 2014-2017  – регіональний координатор Інституту масової інформації у Львівській області. Оглядач ГО "Телекритика" (ГО "Детектор медіа") з 2008 року - моніторинг підсумкових новин, суспільно-політичних ток-шоу тощо. 

Зоя Красовська
Зоя Красовська

Журналістка, з 2008 року працювала у регіональних медіа Запоріжжя, Дніпра та Львова. Співпрацюю з «Детектор медіа» з 2014 року як регіональний монітор, з листопада 2016 року — авторка моніторингів щоденних новин національних телеканалів. Раніше працювала регіональною представницею ГО «Інститут масової інформації» у Дніпропетровській області, брала участь у дослідженнях медіаситуації в південних та східних регіонах України, аналізі медіавласності регіональних та національних медіа.

Олена Шеремета
Олена Шеремета

політичний оглядач