Власник The New York Times пояснив, чому звільнив Джилл Абрамсон

Д.Бекіт, Дж.Абрамсон і А. Сальцбергер, nypost.com

Сальцбергер заявив, що причиною звільнення Абрамсон стали «довільне прийняття рішень, відмова від консультацій, неадекватна комунікація та публічна погана поведінка з колегами».

Джил Абрамсон, перша жінка-головний редактор NYT, була раптово звільнена у середу. Ця подія викликала хвилю обговорення з приводу жінок-менеджерів. Подейкували, що рішення про звільнення Абрамсон було спричинене гендерними питаннями. Писали також, що редакторка скаржилася на меншу, ніж у свого попередника-чоловіка, зарплатню.

Артур Сальцбергер засудив такі повідомлення як некоректні. За його словами, «найсумнішим наслідком» рішення щодо звільнення Абрамсон стало те, що з’явилося  звинувачень щодо «нерівного поводження з жінками на їхньому робочому місці».

Раніше The New Yorker із посиланням на анонімне джерело писав, що в Абрамсон були суперечки із керівництвом. Вони були пов’язані із тим, що платня та пенсійні відрахування редакторки виявилися нижчими, ніж у попереднього головреда Білла Келлера (Bill Keller).

«Це неправда», - заперечив Сальцбергер, додавши, що в останній рік забезпечення Абрамсон було на 10% вищим, ніж Келлера.

Видавець NYT каже, що Джилл Абрамсон втратила підтримку у своїх колег і не може здобути її знову. За словами Сальцбергера, в редакції газети розуміють його рішення.

Замість Абрамсон головним редактором призначили Діна Бекіта (Dean Baquet), який раніше працював одним із редакторів NYT і став першим афроамериканцем на керівній посаді у цій газеті.

comments powered by Disqus