У рейтингу країн – джерел спаму Україна посіла третє місце

00:00,
24 Листопада 2010
931

У рейтингу країн – джерел спаму Україна посіла третє місце

00:00,
24 Листопада 2010
931
У рейтингу країн – джерел спаму Україна посіла третє місце
У жовтні Україна стала третьою в рейтингу джерел спаму. Порівняно з вереснем середня частка спаму в поштовому трафіку зменшилася на 3,7% і склала 77,4%.

 

Найнижчий показник місяця припадає на 28 жовтня – 70,1%; найбільше спаму було отримано користувачами 24 числа – 88,2%. Такі дані наводить компанія «Лабораторія Касперського» у своєму дослідницькому звіті.

 

У рейтингу країн – розповсюджувачів спаму намітилися серйозні зміни: якщо минулого місяця Сполучені Штати були на другому місці, поступившись першістю Індії, то тепер лідером несподівано стала Росія (11,3%). При цьому США навіть не увійшли до першої десятки, посівши лише 18-у сходинку (1,6%). Окрім Росії в рейтингу виявилися інші країни. На вершині рейтингу опинилися також  Індія (8,5%), Україна (5,6%), Велика Британія (4,7%) і Бразилія (4,5%).

 

Серед найбільш популярних у спамерів тематик на перше місце знову потрапила реклама медичних препаратів і послуг (23,8%). На другому місці залишилася тема освіти (18,9%), а пропозиції щодо  елітних товарів виявилися на третій сходинці (13,8%). Закриває п'ятірку реклама спамерских послуг (7,2%) і азартних ігор (4,2%). Також в жовтні спостерігалося безліч розсилок, що експлуатували тему Хелловіну.

 

Серед організацій, що найчастіше атакуються фішерами, знову лідирує PayPal: на цю платіжну систему припадає майже 2/3 усіх атак (61,3%). Крім того, кіберзлочинці виявили підвищений інтерес до соціальної мережі Facebook (8,4%), яка потіснила з другого місця аукціон eBay (4,5%). Також до п'ятірки сайтів, що найбільш атакуються, увійшли портали банку HSBC (4,3%) і компанії Blizzard Entertainment, виробника онлайн-гри World of Warcraft (3,5%).

 

Медіаграмотність за матеріалами Ain 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду