Сценаристку NBC відсторонили від роботи через твіт про сина Трампа

Дональд Трамп, Беррон Трамп, BBC

Про це пише BBC.

За інформацією джерел серед керівництва програми, Кеті Річ відсторонили від роботи на невизначений термін.

У п'ятницю Річ написала в своєму Twitter: «Беррон [Трамп] буде першим в цій країні шкільним стрільцем на домашньому навчанні».

У соцмережах відразу ж почали з'являтися численні критичні коментарі на адресу сценаристки і заклики звільнити її. До захисників Беррона долучилася і дочка колишнього президента США Челсі Клінтон.

«Беррон Трамп, як і всі діти, заслуговує на шанс просто бути дитиною. Захист кожної дитини також означає протистояння політиці президента США, яка шкодить дітям», - написала Челсі Клінтон.

«Про жодну дитину не можна говорити в такій манері», - зазначив один з коментаторів у Facebook.

Після цього Річ видалила свій запис і заблокувала акаунт. Однак слідом за цим вона опублікувала твіт з вибаченнями на адресу Беррона.

«Я щиро перепрошую за бездушний твіт. Я дуже шкодую про свій вчинок і образливі слова. Це те, що не можна вибачити, мені шкода», - написала Кеті Річ.

За останні кілька місяців в програмі Saturday Night Live з'явилося кілька випусків з пародіями на Трампа. Сам він назвав їх несмішними, а гру акторів - огидною.

Раніше MediaSapiens писав про те, що прес-секретар президента США Дональда Трампа Шон Спайсер (Sean Spicer) вперше зустрівся з журналістами в Білому домі. Він піддав різкій критиці ЗМІ за «завідомо неправдиве висвітлення» інавгурації, зазначивши, що вона була найбільш відвідуваним заходом за всю історію. Спайсер також застеріг журналістів щодо порівняння того, скільки людей прийшли на інавгурацію Барака Обами та Дональда Трампа.
comments powered by Disqus