Репортера The Wall Street Journal звільнили за тіньову угоду з продажу зброї

AP / The Guardian

Видання отримало докази того, що журналіст причетний до кількох ділових угод, одна з яких стосувалася продажу зброї іноземним урядам. Як повідомляє The Guardian, Джею Соломону запропонували 10% акцій у новоствореній компанії Denx LLC, засновник якої - магнат авіаційної галузі Фархад Азіма (Farhad Azima). Відомо також, що бізнесмен був одним із головних джерел інформації журналіста. Поки не зрозуміло, чи Соломон коли-небудь отримував гроші або офіційно прийняв пакет акцій компанії.

Представник газети The Wall Street Journal Стів Серінгхаус (Steve Severinghaus) запевнив, що видання проводить внутрішнє розслідування й зазначив, що редакція засмучена й здивована діями свого журналіста. «Ми дійшли висновку, що пан Соломон порушив як свої етичні зобов'язання репортера, так і наші стандарти», - сказав він.

Зв’язки між журнаілстом та бізнесменом виявило розслідування Associated Press, опубліковане раніше цього тижня. «Я очевидно зробив помилки у своїй роботі й увійшов у світ, якого я не зрозумів», - прокоментував Джей Соломон. Він також заперечив, що мав ділові зв’язки з Фархадом Азіма й ніколи не збирався вести з ним бізнес.  

Як писав Mediasapiens, редактора американського видання The Daily News звільнили через видалення посилань на першоджерела. Читачі виявили, що в опублікованій статті його авторства є фрагменти, взяті з інших матеріалів, без посилань на них.

comments powered by Disqus