Олег Кашин пояснив свою «відмову» прийти на ОТР

00:00,
21 Червня 2013
1020

Олег Кашин пояснив свою «відмову» прийти на ОТР

00:00,
21 Червня 2013
1020
Олег Кашин пояснив свою «відмову» прийти на ОТР
Журналіст Олег Кашин заявив, що не зміг взяти участь у випуску програми «Прав? Да!» про опозицію, оскільки його не було в Москві. Раніше автори програми повідомляли про його нібито відмову прийти на зйомку.

На підтвердження своїх слів Кашин навів скриншот SMS-листування зі співробітницею каналу. Він також заявив, що не вважає поведінку журналістів ОТР коректною.

Випуск програми Андрія Норкіна «Прав? Да!» від 20 червня був присвячений стану протестного руху в Росії. В анотації до програми зазначено, що автори довго готували випуск «без купюр», до якого сподівалися запросити найяскравіших представників опозиції.

У програмі взяли участь, поміж інших, голова партії «Демократичний вибір» Володимир Мілов, голова виконкому Національно-демократичної партії Володимир Тор і прес-секретар незареєстрованої партії «Інша Росія» Олександр Аверін. Однак, серед героїв не виявилося ні Сергія Пархоменка, ні Бориса Нємцова, ні Дмитра Гудкова, ні інших організаторів масових протестних мітингів і маніфестацій.

«Вони стверджували, що занесені в стоп-списки на федеральних телеканалах. Що їх ніколи не пустять в ефір. Ми запропонували їм прийти на ОТР і відкрито висловити свою точку зору. Але взяти участь у програмі вони відмовилися», – зазначено в описі програми.

Сергій Пархоменко пояснив у своєму акаунті у facebook, що не вважав за можливе брати участь у зйомках, присвячених події, учасником якої він не був (за словами Пархоменка, редактори ОТР запевняли його, що випуск буде присвячений останньому засіданню Координаційної ради опозиції).

«Шкода, що програма Норкіна починає свою історію з підлості і наклепу, – резюмував Пархоменко. – Шкода, що в редактори найняли тих самих боягузливих брехунів, до свинства яких ми так звикли на інших федеральних каналах».

Нагадаємо, що суспільне телебачення Росії розпочало роботу 19 травня 2013. Канал ОТР створювався в якості альтернативи державним, проте незабаром після запуску піддався критиці за шаблонність програм і неактуальність. Суспільно-політична програма «Прав? Да!» є флагманом ефіру ОТР.

Джерело: Лента.ру

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
РИА Новости/Андрій Стенін (на фото: О. Кашин)
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду