На історичний Twitter-аккаунт, який звинувачують у плагіаті, підписався мільйон користувачів

00:00,
4 Лютого 2014
1007

На історичний Twitter-аккаунт, який звинувачують у плагіаті, підписався мільйон користувачів

00:00,
4 Лютого 2014
1007
На історичний Twitter-аккаунт, який звинувачують у плагіаті, підписався мільйон користувачів
Мільйон осіб підписався на Twitter-аккаунт @HistoryInPics, де публікуються історичні фото. Кожна зі світлин, опублікованих там, отримує в середньому півтори тисячі ревітів, повідомляє lenta.ru.

Разом з тим, авторів @HistoryInPics часто звинувачують у плагіаті. За повідомленням австралійського порталу couriermail.com.au, фото авторами мікроблогу використовуються з порушенням авторського права: без зазначення авторства та без дозволу.

Натомість власники цього Twitter-аккаунту стверджують, що публікують ці світлини з навчальною метою, а не комерційною.

Створили @HistoryInPics 17-річний австралійський підліток Ксав’єр ді Петта (Xavier Di Petta) та 19-річний житель Гавайїв Кайл Кемерон (Kyle Cameron) у червні 2013 року. Юнаки викладають у своєму Twitter фото відомих історичних подій та персонажів (політиків, військових, учених). Кожне зображення доповнюється коротким коментарем, зазвичай не більше одного речення.

Раніше двоє хлопців вже створювали успішні проекти у Twitter. З 2013 вони ведуть мікроблог із фотографіями красивих місць Землі @EarthPix. На нього підписалося понад 900 тисяч осіб. Кількома роками раніше створили Facebook-групу «Довгі романтичні прогулянки до холодильника» (Long romantic walks to the fridge). Вона зібрала понад 10 мільйонів лайків. Після цього автори її продали.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
twitter.com/HistoryInPics
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду