Керівник Донецької ОДТРК стверджує, що в ефірах беруть участь не тільки сепаратисти

Некоректним, як заявляє Олег Джолос, є твердження Олексія Мацуки про те, що в ефірі Донецької ОДТРК виступають тільки люди, що підтримують сепаратистські настрої.

«При цьому вони [Донецька ОДТРК] досі не запрошують на свої програми людей з альтернативною думкою. Досі туди ходять тільки люди, що підтримують сепаратизм. На ОДТРК немає жодної можливості для демонстрації альтернативної думки», – сказав Олексій Мацука в інтерв’ю.

Олег Джолос спростовує твердження, що в ефірах на Донецькй ОДТРК присутні тільки ті, хто підтримують сепаратизм. За його словами, тільки останнім часом на ОДТРК були запрошені київський медіаексперт Світлана Єрьоменко, голова Донецького товариства «Просвіта» Марія Олійник, редактор інтернет-сайту «Остров» Сергій Гармаш, директор інформаційного центру ЄС Ігор Тодоров, народний депутат Віталій Кличко, співак Святослав Вакарчук.

Далі «Телекритика» наводить текст коментаря Олега Джолоса повністю:

«Громадське телебачення в Донбасі не має починатися з відвертої брехні

Прочитавши інтерв'ю з головним редактор інтернет-видання «Новини Донбасу» Олексієм Мацукою, вважаю за необхідне повідомити наступне. Ті частини інтерв'ю, де Мацука говорить про Донецьку ОДТРК, є відвертою брехнею й образою колективу державної ТРК. Достатньо зайти на наш офіційний сайт і переконатися, хто бере участь у теле- і радіопрограмах. У мене немає бажання виправдовуватися, тим більше відповідати на відверту брехню, але коли зачеплено добре ім'я твого колективу, то дуже складно мовчати. Щодня в прямому телевізійному і радіоефірі Донецької ОДТРК виходить програма «Україна Єдина», в якій тільки цього тижня брали участь київський медіа-експерт Світлана Єрьоменко, голова Донецького товариства «Просвіта» Марія Олійник, редактор інтернет-сайту «Остров» Сергій Гармаш. Також у програмах брали участь директор інформаційного центру ЄС, професор Ігор Тодоров, народний депутат Віталій Кличко, був запрошений Святослав Вакарчук... Про яких сепаратистів у нашому ефірі говорить Мацука? Я не прочитав жодного прізвища. У ток-шоу «На мій погляд», яке вийшло в ефір 26 березня, взяли участь активісти київського та донецького євромайданів, а також їхні опоненти... Прикладів можна наводити скільки завгодно. Всі програми викладені на нашому офіційному сайті і вони спростовують те, що говорить Мацука.

За результатами всіх моніторингів Держкомтелерадіо Донецька ОДТРК була і залишається одним із лідерів серед обласних державних мовників.

Як журналісту, мені не зрозуміла позиція «Телекритики», яка, публікуючи інтерв'ю одної сторони, не поцікавилася думкою іншої. Адже інша сторона – це 250 осіб, серед яких як молоді журналісти, так і ті, хто віддав телебаченню і радіо Донеччини не один десяток років. Саме цих людей, а не тільки мене як керівника, оббрехав і образив Мацука. А слова, винесені в заголовок інтерв'ю, звучать просто як знущання... Громадське телебачення в Донбасі не повинно починатися з маніпуляцій і відвертої брехні».

Нагадаємо, головний редактор інтернет-видання «Новости Донбасса» Алексей Мацука розповів в інтерв’ю «Телекритиці», як створювалось  «Громадське телебачення Донеччини».

Джерело: Суспільне мовлення

comments powered by Disqus