Інформаційну війну Кремля проти України активно висвітлює американський експерт Джоел Хардінг

Серед останніх новин – аналіз повідомлення у ЖЖ про прибуття на територію України трьохсот співробітників американської військової компанії Xe Services LLC (колишня Blackwater USA), а також слів Путіна про намагання Заходу спровокувати геноцид українського народу.

Користувачі Facebook активно поширюють одне із повідомлень блогу, що розвінчує брехню на російському телеканалі. 1 березня телекомпанія «ОРТ» повідомила про 140 тисяч біженців з України на кордоні з Росією, проілюструвавши свої слова картинкою черги на кордоні з Польщею.  Зображення у блозі опублікували із коментарем: «No Words are necessary» («Ніякі слова не потрібні»).

Як повідомляється в описі блогу To inform is to influence, тут публікуються науково-обгрунтовані думки щодо інформаційних операцій, стратегічних комунікацій, маркетингу, реклами , соціальних медіа , електронної війни, обману, кібер-безпеки.

Його автор Джоел Хардінг є радником та консультантом з інформаційних операцій, стратегічної комунікації та кібервійн. Був офіцером розвідки Cполучених Штатів Америки. Впродовж останніх 35 років працює над питаннями національної безпеки.

comments powered by Disqus