Екс-журналіст УНІАН: У журналістиці затребуваними стають не професіонали, а «кілери»

Екс-журналіст УНІАН Олена Літвінова вважає, що репутацію авторитетного інформаційного агентства нині знищують. Про це вона заявила під час програми ТВі «Сьогодні про головне», коментуючи появу на сайті УНІАН фейкових новин про Олександру Кужель і Сергія Власенка.

Нагадаємо, редактори сайту УНІАН оприлюднили спеціальну заяву – у ній визнавалося, що на сайті інформаційного агентства було опубліковано фальшиві коментарі народних депутатів Олександри Кужель та Сергія Власенка. Ці публікації у заяві називалися «джинсою». «Хто її замовник – ми можемо лише здогадуватися», – відзначалося у заяві.

Говорячи про процеси, які відбуваються зараз навколо УНІАН, Олена Літвінова відзначила: «Усе йде до знищення агентства, бренду, одного з найвпливовіших інформаційних агентств України. Не хочу применшувати роль політиків у цій ситуації. Але поява таких фейкових новини – це передусім дискредитація самого агентства. Політики стали інструментом у дискредитації журналістики. Ми вийшли на такий період розвитку, коли найбільш затребуваними у журналістиці стають не професіонали, а «кілери», які готові пристосовуватися, виконувати все, що їм кажуть».

comments powered by Disqus