«Эхо Москвы» звільнило журналіста за допис у Твіттері

commons.wikimedia.org

Як пише slon.ru, про звільнення журналістові розповіла генеральний директор радіостанції Катерина Павлова. Сам Олександр Плющев зазначив, що не був ознайомленим із наказом про звільнення, а головред «Эха Москвы» Олексій Венедиктов дізнався про ситуацію від звільненого журналіста.

За повідомленням газети «Ведомости», Олексій Плющев був звільнений через те, що «проігнорував норми професійної журналістської етики, норми закону про засоби масової інформації та статут редакції “Эхо Москвы”». Цю інформацію газета публікує з посиланням на прес-реліз холдингу «Газпром-медиа», який володіє радіостанцією. При цьому конкретний привід для звільнення не зазначається.

За словами помічниці Олексія Венедиктова Лесі Рябцевої, редакція вважає звільнення журналіста незаконним, оскільки воно відбулося без відома Олексія Венедиктова.

«За нашим статутом, як усім добре відомо, будь-які санкції стосовно творчих працівників можуть прийматися винятково за поданням та підписом головного редактора», - зазначила вона.

Олександра Плющева звільнили наступного дня після того, як він у своєму Твіттер-аккаунті  висловився з приводу загибелі заступника голови правління російського Зовнішньоекономічного банку Олександра Іванова. Журналіст нагадав, що раніше банкір збив на своєму авто літню жінку та не був покараний за це.

comments powered by Disqus