Американський репортер вдав, наче його здуває ураган Флоренс у прямому ефірі (ВІДЕО)

Скриншот

Як пише Scroll.in, ураган Флоренс вдарив по узбережжю Північної Кароліни, що призвело до пошкоджень інфраструктури та евакуації населення. Репортер телеканалу The Weather Channel Майк Зейдел (Mike Seidel) під час прямого включення з місця подій намагався додати цій події ще більшої драматичності, утім відео вийшло навпаки комічним.

Справа в тому, що поки Зейдел на камеру показував силу вітру, який його наче здуває, позаду нього спокійно йшли два інші чоловіки. Невідповідність з реальністю картинки, яку намагався передати репортер, помітило багато глядачів. Також дехто побачив, що у той час, як Майк у кадрі рухається «від вітру» вправо, трава летить у протилежний бік.

«Різниця між медіа та реальністю: все, що вам потрібно знати, якщо ви хвилювались про ваших друзів у Північній Кароліні, коли переглянули усі кошмарні повідомлення про жахливий ураган», — написав у Facebook Василь Тарас (Vasyl Taras), який викладає в Університеті Північної Кароліни в Грінсборо.

«Так драматично! Чоловік з каналу погоди бореться за своє життя, поки інші два чоловіки просто проходять повз», — прокоментував відео Тоні Скар (Tini Scar) у Twitter.

«Спробуй перейти на інший бік вулиці… Там менше штормить», — написав Джеф Гарнер (Jeff Garner) у Twitter.

Телеканал не погоджується з критикою на адресу репортера та висловлює йому свою підтримку. В опублікованій заяві медіа пише: «Важливо, що два чоловіки позаду йдуть по бетону, натомість Майк намагався втриматися на вологій траві. Крім того, він включався з місця подій до першої години ночі, тому був дуже виснажений».

Раніше MediaSapiens писав, що The Weather Channel візуалізував у доповненій реальності, як прибуватиме вода під час урагану Флоренс.

comments powered by Disqus