У Польщі почали розслідування у зв’язку з діяльністю «кремлівських тролів»

сайт видання Do Rzeczy, скріншот

Про  це повідомляє видання «Новый регион» із посиланням на польський тижневик Do Rzeczy.

Розслідування веде Агентство Внутрішньої  Безпеки Польщі, але поки що не повідомляє жодних подробиць. Хоч поки що нема загрози появи «зелених чоловічків» на польській території, триває пропагандистська війна РФ із рештою світу за допомогою інтенету, нагадує Do Rzeczy. У Польщі зараз активно обговорюють «Кремлівську армію тролів» та називають її «тінями Путіна».

«Новый регион» пише, що вони спамлять західні медіа, дублюючи офіційну російську пропаганду, а також нападають на тих, хто несхвально висловлюється про путінський режим.

Йдеться, зокрема про базовані у Польщі організації, наприклад Польський Слов’янський Комітет на чолі з Болеславом Тейковськийм. Активісти цієї організації підтримують дії Москви на території України та прагнуть до створення слов’янської держави. Підтримують подібні ідеї і члени Спільноти Дружби Польщі та Росії. Вони публікують у соцмережах матеріали, що дискредитують дії польського уряду в Україні. Поширенням проросійської інформації займаються також радіо Glos Rosji та журнал Obserwator Polityczny.

comments powered by Disqus