Телеканал «Россия 1» показав фейковий ролик про гей-пропаганду на Заході

Євгеній Попов, russia.tv

Автор сюжету Євгеній Попов розповідає історію росіянки, у якої норвезька Служба захисту дітей намагалася відібрати дітей. Матеріал супроводжували нібито докази моральної деградації країн та Заходу.

Серед доказів, які мали б підтвердити цю тезу, був показаний ролик, в якому батьки запрошують свого сина в кімнату фотографіями оголених чоловіків на стіні.

«Эрозия нравов, порожденная за океаном, размывание института брака – Европа безропотно берет пример у США», - анонсує ролик Євгеній Попов:

Відео хлопчика, який заходить до кімнати і не стримує свого шоку, було опубліковане 12 листопада 2012 року. Це була реклама компанії Fathead, яка виготовляє широкоформатні наклейки з зображенням.

Насправді в оригінальній версії відео на стіні розміщено зображення автомобіля, а не голих мужчин. Ролик став популярним інтернет-мемом. З’явилися його змонтовані версії, в яких замість зображення автомобіля розміщували інші.  Одну із таких змонтованих версій – із зображеннями оголених тіл – у своєму матеріалі використав журналіст та ведучий програми «Специальный корреспондент».

Нагадаємо, один із авторів та ведучих програми «Специальный корреспондент» Аркадий Мамонтов занесений на Дошку ганьби брехливих журналістів за брехню та маніпуляції щодо подій в Україні.

comments powered by Disqus