Російські ЗМІ поширили фальшиву заяву футболіста «Шахтаря» Ярослава Ракицького

segodnia.ru

Видання повідомили, що у футболіста нібито накипіло рішення припинити виступи за збірну. «Знаете, я возможно и какой-то неправильный. Но для меня моя страна — это Донбасс. Никто не будет спорить, что это уникальное место. У людей, выросших там, особый менталитет, свои понятия. За «Шахтер» я готов отдавать себя всего без остатка. Но я не могу играть за сборную бандеровцев», - нібито сказав в інтерв’ю український футболіст.

«Последней каплей стала наша субботняя игра во Львове. Чего только я не наслушался с трибун. А эти баннеры львовских фанов? Кто на них изображен? Шухевич и Бандера — они же преступники. Нас так учили в школе на Донбассе», - йдеться у приписаній Ракицькому заяві.

Фейкове інтерв’ю з гравцем донецького «Шахтаря» з’явилося ще 1 квітня 2013 року як розіграш у інтернет-виданні Footballtransfer.com.ua.

У коментарі прес-службі ФК «Шахтар» Ярослав Ракицький спростував цю інформацію. Як стверджує футболіст, збірну він готовий покинути лише після того, як Україна виграє чемпіонат світу.

Матеріал підготовлено в рамках проекту «Дошка ганьби брехливих журналістів»

comments powered by Disqus