Російські ракети впали на Пентагон у пропагандистській програмі Кисельова

Forbes.ru

В ефірі програми «Вести недели» на кремлівському телеканалі «Россия 1», що вийшла у суботу 23 лютого, телеведучий Дмитро Кисельов назвав стратегічні цілі, які російські ракети нібито будуть готові вразити при першій необхідності.

За допомогою графічного прийому, на екрані студії російські ракети поцілили у Пентагон та резиденцію американського президента. Так Кисельов прокоментував виступ президента РФ Володимира Путіна перед Федеральними зборами. Під час цього виступу Путін вихваляв потужність та швидкість гіперзвукових ракет «Циркон».

Окрім Пентагону та заміської резиденції президента США, ракети також «впали» на Об'єднаний комітет начальників штабів в Форт Рітчі та інші локації, що мають стратегічне значення для США.

Кисельов лякає, що ракетам «Циркон» вистачить менше п'яти хвилин, щоб долетіти до вказаних цілей.

«Менше 5 хвилин. Задачка для школяра третього класу. Ось він, підльотний час — 5 хвилин. Тому Путін і каже: порахуйте. Чи потрібно вам розташовувати свої ракети проти нас у Європі? Поки що ми нікому не погрожуємо. Але якщо ракети будуть розміщені, то відповідь буде миттєвою», — наголошує пропагандист.

Раніше російське видання «Проект» опублікувало журналістське розслідування, в якому доводить, що керівництво російських телеканалів має щотижневі летючки із представником Путіна. Але прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков зараз все заперечує і каже, що у Кремлі не несуть відповідальності за сюжети, показані на російських телеканалах.

 

comments powered by Disqus