Російська пропаганда за масштабами перевершила радянську – Макс Скібінський

Макс Скібініський, bablotube.tv

На думку бізнесмена, Росія є кримінальною державою,в якій «золотий мільйон» (що контролює видобуток нафти по всій країні) править рештою 149 мільйонами населення за допомогою кишенькової поліції, судів та масової пропаганди.

«За масштабами російська машина пропаганди перевершила навіть радянську, - вважає Макс Скібінський. – Офіційні телеканали брешуть професійно та постійно. Незалежного телебачення немає, все контролюється урядовими ставлениками. Редакції наймають  спеціальних людей для того, щоб редагувати відео та фабрикувати дані, які потім показують по телевізору, промиваючи мізки громадянам».

На думку підприємця, аби зрозуміти Росію, варто уявити піраміду, на вершині якої – кліка олігархів, пов’язаних із КДБ. «Вони управляють не надто компетентним класом менеджерів середньої ланки, які також крадуть все, до чого можуть дотягтися, і сидять на головах у решти населення», - пише автор.

Тим не менш, за словами Скібінського, незважаючи на «титанічні зусилля пропаганди», сучасні технології є сильнішими, ніж бажання «середньовічного уряду» приховати правду. Інтернет та мобільний зв'язок створили у Росії креативний клас суспільства, здатний на протести, пише автор. Однак зазначає також, що за час путінського правління із країни поїхало близько 2 мільйонів людей.

Підприємець передбачає, що найближчим часом західні компанії отримають шквал резюме від росіян, представників цього «креативного класу». Вони, на думку автора, намагатимуться не просто знайти роботу, а врятувати свої сім’ї.

Наостанок Макс Скібінський закликає «розділяти креативний клас (горстку хоробрих людей, що йдуть проти системи) та населення із промитими мізками», допомагати Україні, а також бойкотувати все, що пов’язане із російським урядом.

comments powered by Disqus