«Первый канал» не показав церемонію нагородження переможців фіналу - канадської збірної з хокею

13:01,
18 Травня 2015
3364

13:01,
3364
Автори:
Збірна Росії з хокею після програшу канадцям у фінальному матчі світової першості пішла з льоду, не дочекавшись гімну переможців.

Про це пише російське спортивне видання  Livesport.

Церемонію нагородження переможців фіналу, канадської збірної з хокею, не показали в ефірі першого каналу РФ. Російська збірна програла Канаді з рахунком 6:1.

Росіяни отримали свої нагороди й пішли з льоду, не дочекавшись гімну «кленових».

Заклики хокеїста Олександра Овечкіна до своїх колег затриматися не увінчалися успіхом. На майданчику залишилося всього шестеро російських хокеїстів.

Після таких дій збірну Росії засвистали вболівальники, яким не сподобався вчинок команди. Адже традиційно гравці збірних після прослуховування обох гімнів вітають один одного рукостисканнями.

«Цю ганьбу тепер згадуватимуть завжди. (Зазначимо, що Перший канал не показав церемонію нагородження, а чи показав би він її у випадку перемоги Росії?) Можна виграти ще 10, 20 чемпіонатів світу, можна програти в 10 шайб – усе забудеться, як і вже забувалося сотні разів. Однак низький вчинок по закінченню матчу в фіналі чемпіонату світу – це вже назавжди. Це ганьба», - пише Livesport

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена