Італійський регулятор назвав 2017 рік роком дезінформації

infomigrants.net

Про це ідеться у звіті відомства, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на італійське видання La Repubblica.

Управління з гарантування зв'язку Італії стверджує, що неправдиві новини підривають довіру населення до ЗМІ. При цьому 95% італійців отримують інформацію з різних джерел. 

«2017 рік став роком появи патологічних явищ, таких як фейкові новини та в цілому дезінформація, вони все частіше з’являються на нових онлайн-платформах», – йдеться в звіті.

Повідомляється, що італійці отримують інформацію з різних джерел. Сім з десяти людей використовують соціальні мережі для отримання інформації, 42% з них – щоденно. Для понад чверті італійців соцмережі є головним джерелом новин.

Facebook є улюбленою соцмережею в мешканців Італії, де вони дізнаються новини. На другому місці – Instagram, на третьому – Twitter.

Нагадаємо, в січні італійський уряд розпочав боротьбу з фейками, запустивши спеціальний сервіс на сайті підрозділу поліції, який спеціалізується на онлайн-злочинності.

Також на початку року Папа Римський Франциск засудив поширення фейків і повідомив, що перший випадок дезінформації зафіксований у Біблії.

comments powered by Disqus