Інформаційні операції Росії будуть спрямовані на розкол між добровольчими батальйонами та волонтерами – Сергій Галушко

Фото: Максим Лісовий

Про це він заявив сьогодні під час круглого столу  «Стандарти журналістської діяльності під час конфлікту», який організувала ГО «Телекритика»,Координатор проектів ОБСЄ в Україні та Комісія з журналістської етики.

«Ми прогнозуємо, що  в інформаційній кампанії Росії відбудеться перезавантаження, - сказав Сергій Галушко. – Гра буде йти по лінії розколу між українським суспільством і силовими структурами. Почнуть його реалізовувати із розколу між добровольчими батальйонами та волонтерськими організаціями».

Крім того, пан Галушко наголосив, що ще однією тенденцією російських інформаційних операцій буде штучне підігрівання теми «третього майдану».

На це висловлювання відреагував Роман Бочкала, тележурналіст "Інтера": «Рівно рік тому влада говорила, що другий майдан теж режисується із-за кордону. Я думаю, менше було б слів про третій майдан, якби влада проводила обіцяні  реформи, тому  не треба шукати винуватих в інших державах»

Сергій Галушко розповів, що з приходом нового міністра оборони Степана Полторака, було вирішено розширити діяльність прес-служб Міноборони і Генштабу, а також розширити можливості речника АТО Владислава Селезньова.

«Прийнято рішення розгорнути інформаційний центр в  зоні АТО, щоб при кожній бригаді та при кожному полку з'явився офіцер по зв'язкам із громадськістю – щоб він зустрічав журналістів та супроводжував їх», - сказав пан Галушко. 

Міноборони також закликає журналістів допомогти у наданні доказів російської агресії. «Для наших зарубіжних партнерів дуже актуальні факти доказів російських військових у бойових діях, - сказав Сергій Галушко. Ми готуємо презентаційні альбоми з доказами, а такою інформацією часто володіють саме журналісти».

comments powered by Disqus