Фейк НТВ: Дітей із луганського інтернату тримають в «ґетто» на Одещині

youtube.com

Журналіст Дмитро Зайцев у сюжеті для НТВ заявив: «Воспитанники луганского интерната там под Одессой живут едва ли не как заложники. Журналистов даже на порог не пускают». Далі у сюжеті журналіст називає дітей «одесскими узниками».

Журналіст стверджує, що в дітей відібрали мобільні телефони та не дають спілкуватися з рідними: «И только вечером, когда одесские воспитатели не следят то ли за воспитанниками, то ли за заложниками, они могут поговорить со всеми, кто остался здесь в Луганске».

Завершує сюжет Дмитро Зайцев нібито словами працівників інтернату, які залишилися в Луганську: «Здесь з горечью шутят: дети скорее всего так и останутся на зимних одесских квартирах».

Журналісти ТСН побували в інтернаті після того, як вийшов сюжет НТВ. Діти побачили цей сюжет під час обіду.

«Это все не правда, что говорят. У нас никто ничего не забирал и никто не избивает. Нам тут нравится и некоторые хотят тут остаться. Мама звонила, сказала, что опять начали стрелять и опять бомбят. Мама собирается переезжать тоже в Одессу», - розповіла журналістам «1+1» одна з вихованок інтернату.

Вихованців луганського інтернату ще влітку евакуювали із зони бойових дій на Одещину. Планувалося, що діти проведуть там літо. Але через складну ситуацію в Луганську, діти розпочали навчальний рік у Балті, повідомляє ТСН. Умовами перебування вони задоволені. Адміністрація інтернату повідомила журналістам, що дехто з дітей хоче повернутися до Луганська. Їм дозволять це зробити, щойно у місті стане безпечно.  

Нагадаємо, Дмитра Зайцева та авторів програми «Анатомия дня» на НТВ було занесено на Дошку ганьби за неодноразові випадки брехні та маніпуляцій при висвітленні подій в Україні.

Матеріал підготовлено в рамках проекту «Дошка ганьби брехливих журналістів»

comments powered by Disqus