Фейк: Мати зреклася сина-бійця «Айдару», який загинув в АТО

http://www.pravda.ru/news/world/formerussr/ukraine/17-09-2014/1226776-ukraina-0/

«33-річний Федір Коломієць народився в Алчевську. Пройшов шлях «Євромайдану» з тернополянами. А коли почалася війна на Донбасі влився в каральний «батальйон» «Айдар» разом з ними. Недавно він загинув, але похорони відбулися в Тернополі, а не у нього вдома, оскільки мати від нього відмовилася», – йдеться у повідомленні.  Жінка нібито сказала, що син «Бандера» її не потрібен та зачинила двері.

Як вдалося з’ясувати «Радіо Свобода», бійця поховали 11 вересня на Тернопільщині разом із побратимом Андрієм Юркевичем. Проте матір не відмовлялася від сина, а, навпаки, просила волонтерів та місцеву ОДА про його похорон на Тернопільщині. Жінка не хотіла ховати сина в рідному місті.

«Батьки в жодному разі від нього не відмовились. На жаль, вони не мали можливості поховати його саме в Алчевську, і мати дуже хвилювалась і дуже боялася, що просто могилу героя України осквернять. Тому з таким прохання звернулась вона до нас» – розповіла «Радіо Свобода» речниця Тернопільської ОДА.

Член тернопільської організації УНСО Юрко Гуменюк підтвердив цю інформацію журналістам місцевого телеканалу «ІН-ТБ»: «Матір там в Алчевську не може виїхати, тому що сепаратисти не дають їй можливості приїхати сюди. Це є воля матері, вона попросила, щоб поховали його поруч із бойовим побратимом, із яким він загинув у бою».

Матеріал підготовлено в рамках проекту «Дошка ганьби брехливих журналістів»

comments powered by Disqus