Facebook заявила, що в Instagram не видалятиме глибинні фейки з Кардаш'ян та Цукербергом

Про це пише TechCrunch. Раніше про існування таких відео у Instagram повідомило видання Vice News. Ролики створені Біллом Постерсом (Bill Poster) і Даніелем Хоувом (Daniel Howe). У відео застосовується відео та аудіо маніпуляції.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

[SOUND ON] This is UNREAL! @kimkardashian on the Spectre project and the truth about being an online ‘Influencer’. VDR technology by @cannyai #spectreknows #deepfake

Допис, поширений Bill Posters (@bill_posters_uk) 1 Чер 2019 р. о 3:47 PDT

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

Trump reveals the truth about his election win... Believe me! VDR technology by @cannyai #spectreknows #deepfake

Допис, поширений Bill Posters (@bill_posters_uk) 3 Чер 2019 р. о 2:24 PDT

Така робота митців була створена як тест для правил Facebook після того, як компанія відмовилася видаляти маніпулятивне відео з Ненсі Пелосі (Nancy Pelosi), членкинею Демократичної партії США.

Раніше у Канаді представник компанії Facebook Нейл Поттс (Neil Potts) також стверджував, що, згідно правил онлайн-платформ, фейкові відео з Марком Цукербергом теж не будуть видалені.

«Ми будемо протидіяти такому контенту так само, як ми боремося з іншою дезінформацією в Instagram. Якщо сторонні фактчекери позначають це як фейк, ми фільтруватимемо цю інформацію і не пропускатимемо у рекомендації Instagram, розділи Explore і хештег-сторінки», — сказав представник Instagram виданню TechCrunch.

Facebook вже використовує технологію розпізнавання зображень на Instagram, щоб знайти вміст, який спростували фактчекери.

Раніше «Детектор медіа» писав, що Facebook за півроку видалила три мільярди фейкових акаунтів.

comments powered by Disqus