Суспільне мовлення США у цифрах (інфографіка)

00:00,
14 Листопада 2011
551

Суспільне мовлення США у цифрах (інфографіка)

00:00,
14 Листопада 2011
551
Суспільне мовлення США у цифрах (інфографіка)
Суспільне телебачення у Сполучених Штатах функціонує вже понад 40 років. На відміну від британської моделі, яка була прийнята в Європі, система громадського мовлення США виникла як  альтернатива комерційно фінансованій та орієнтованій на ринок системі мовлення,  яка  домінувала у США з самого початку її виникнення. 

Під час правління Ліндона Джонсона у 1967 році було прийнято Закон про суспільне мовлення у США, на базі якого було створено компанію PBS, що об’єднує в мережу багато суспільних мовників. Того ж року була створена Корпорація суспільного мовлення, недержавна організація, яка розподіляє кошти, виділені Конгресом для розвитку публічного мовлення, а у 1968-му – Національне суспільне радіо.

Кожна суспільна телевізійна станція організована по-своєму, тому що вони отримують ліцензію на мовлення у регіонах, що передбачає свої особливості.

На відміну від європейського суспільного мовлення, в США немає ліцензійних зборів за користування телеприймачами. Як правило, американець платить за підключення до кабельної мережі, де йому пропонується за певну плату набір інформаційних послуг, який він може обирати на свій смак. Плата за створення та розповсюдження програм суспільного телебачення не передбачена.

Редакція СМ адаптувала англомовну інфографіку, яка наочно демонструє непросту і оригінальну модель суспільного мовлення у США:

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
trafcom
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду