Німецькі суспільні мовники відкликають свої знімальні групи з Донецька

00:00,
27 Травня 2014
120

Німецькі суспільні мовники відкликають свої знімальні групи з Донецька

00:00,
27 Травня 2014
120
Німецькі суспільні мовники відкликають свої знімальні групи з Донецька
Автори:
У зв'язку з активними бойовими діями в Донецьку два німецькі телеканали ARD та ZDF вирішили відкликати своїх кореспондентів з Донецька. Відтепер вони розповідатимуть про події на Донбасі з Дніпропетровська.

Через активні бойові дії у Донецьку два провідні німецькі суспільно-правові мовники – ARD та ZDF – повідомили про відкликання своїх знімальних груп з Донецька з причин безпеки. Як йдеться в офіційній заяві телеканалів, кореспонденти, що досі працювали в Донецьку, продовжать роботу. Вони розповідатимуть про події на Донбасі з Дніпропетровська, розташованого на відстані 270 кілометрів від Донецька. Крім того, про події в Україні з Києва та інших міст і надалі німецьким глядачам та слухачам розповідатимуть й інші кореспонденти мережі німецьких суспільно-правових мовників.

За словами шеф-редакторки суспільно-правової телерадіокомпанії WDR Соні Мікіх, йдеться про вимушений захід, адже через бої поблизу вокзалу та в аеропорту Донецька екстрена евакуація знімальних груп була б неможливою.

«Ми і мої колеги не можемо і не хочемо так ризикувати», – пояснила вона.

Шеф-редактор телеканалу ZDF Петер Фрай каже, що рішення далося йому нелегко.

«Нам дуже важливо отримувати повідомлення кореспондентів з місця подій для того, щоби сформувати об'єктивне уявлення про ситуацію. Але коли з'являються сумніви, то на перший план виходить безпека», – пояснив він.

Джерело: Deutsche Welle

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
freiepresse.de
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду