Керівник Channel 5 попереджає про загрозу суспільному мовленню Британії

00:00,
3 Жовтня 2013
481

Керівник Channel 5 попереджає про загрозу суспільному мовленню Британії

00:00,
3 Жовтня 2013
481
Керівник Channel 5 попереджає про загрозу суспільному мовленню Британії
Гендиректор британського СМ Channel 5 Річард Десмонд (Richard Desmond) заявив, що громадські мовники Британії є надмірно регульованими і майбутнє їн невизначене, оскільки скоро їм доведеться змагатися з серйозними конкурентами.

У своїй промові під час форуму Royal Television Society в Кембриджі Десмонд заявив, що «нові правила гри  працюють проти тих, хто намагається зберегти традиції суспільного мовлення».

Він також сказав, що майбутнє телебачення буде міцно пов’язане з інтернет-телебаченням, над розробкою якого працюють такі компанії як Apple і Google та ін., в той час як суспільні мовники Британії – BBC, ITV, Channel 4 and Channel 5 – продовжують керуватися набором застарілих, архаїчних правил.

«Деякі онлайн-платформи, які не мають жодних зобов’язань суспільного мовлення, роблять великі ставки на телебачення. BT, Virgin і Sky працюють так, як ніколи не було можливо в рамках існуючої системи регулювання суспільного мовлення. А такі гіганти як Google, Amazon і Apple взагалі не підпадають під сферу регулювання», – каже він.

В якості прикладу недолугості нормативної системи СМ Британії Десмонд навів той факт, що суспільні мовники, наприклад, мають платити BSkyB (найбільший британський оператор супутникового мовлення) мільйонні тарифи, щоб мати можливість транслювати свої канали на супутникових платформах. Він вважає, що має бути навпаки: оскільки супутникові оператори отримують від суспільних мовників левову частку аудиторії.

«Суспільні мовники  мають бути в змозі стягувати з платформ платного ТБ частину коштів, які ті отримують від трансляції їхніх найпопулярніших телеканалів», – каже він.

Окрім того, Десмонд підкреслив, що традиційно суспільні мовники мають суворіші обмеження на трансляцію реклами, що ставить їх у нерівні умови з комерційними каналами.

«Ми хочемо рівних умов для всіх каналів. Легко поставити під загрозу майбутнє суспільного мовлення, але наслідки виправити буде неможливо», – каже топ-менеджер.

Джерело: The Guardian

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
fanpop.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду