Як працює «Громадське радіо»

00:00,
16 Грудня 2013
525

Як працює «Громадське радіо»

00:00,
16 Грудня 2013
525
Як працює «Громадське радіо»
Днями «ВідеоТеКа» навідалась до «Радіобару» та поспостерігала за роботою команди «Громадського радіо». Дивіться репортаж з місця, звідки ведуть своє мовлення журналісти, що вважають себе підконтрольними лише громадянам України.

З 1 грудня в онлайні та на хвилі 107 FM команда «Громадського радіо» спільно з радіо «Європа Плюс» проводять марафон, присвячений подіям Євромайдану. 

Роботу на «Громадського радіо» журналісти (а їх сьогодні у команді «майже 15», за словами Андрія Куликова) вважають своєю громадянською позицією та святим обов'язком.

«Все робиться на ентузіазмі та героїзмі кількох навіжених, яким в принципі є чим займатися в житті», – каже Юрій Макаров, котрий також має на Громадському свій подкаст.

1-го грудня радіо «Європа плюс», що мовить на 107 FM, звернулось до команди «Громадського радіо» із ініціативою спільними силами проводити марафон «Євромайдан онлайн».

На початку грудня вперше за 8 років сів у прямий ефір й відомий український правозахисник Максим Буткевич, що також у різні роки працював кореспондентом та редактором у ньюз-румах на СТБ, «1+1», «Інтері», в українській секції Всесвітньої служби Бі-Бі-Сі у Лондоні.

«Мовлення відбувається, як вказуємо в ефірі, з маленької студії у центрі столиці - "Радіобару" на вулиці Шота Руставелі, 12. "Радіобар" – це, і справді, просто бар. У таких дивних умовах я не працював навіть з намету посеред чистого поля, де стояв табір протестувальників неподалік шотландського Ґленіґлз (там був лише текстовий апдейт Індимедії за чудовим Інтернет-каналом, який з нічого зробили диво-айтішні протестувальні інженери). У барі є базова студія. Настільки базова, що туди неможливо включитися навіть з телефону. Тому нам залишається лише запрошувати гостей наживо - і спасибі велике, що вони приходять», – написав сьогодні у своєму фейсбуку Максим.

Джерело: ВідеоТеКа

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ВідеоТеКа
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду