Триває прийом заявок на конкурс для журналістів «Успішні приклади громадського моніторингу надання адміністративних послуг»
Триває прийом заявок на конкурс для журналістів «Успішні приклади громадського моніторингу надання адміністративних послуг»
Конкурс «Успішні приклади громадського моніторингу надання адміністративних послуг» проводиться у таких номінаціях:
- найкращий аналітичний матеріал;
- найкращий репортажний матеріал;
- найкращий радіо та відео сюжет.
Переможці конкурсу отримають цінні призи.
Оцінювання матеріалів здійснюватиметься за такими критеріями:
- рівень дотримання журналістських стандартів, збалансованість матеріалу;
- рівень розкриття успішних практик громадського моніторингу надання адміністративних послуг в Україні;
- просвітницька роль публікації (заохочення громадських організацій до наслідування успішного досвіду);
- оригінальність способу розкриття теми.
До участі у конкурсі запрошуються журналісти, які висвітлюють суспільно-політичну тематику. Це можуть бути штатні та позаштатні кореспонденти всіх видів регіональних ЗМІ (преса, телебачення, радіо та Інтернет), чиї матеріали на тему громадського моніторингу надання адміністративних послуг були опубліковані з 1 березня до 1 листопада 2014 року.
Один і той же журналіст може подавати роботи одночасно в декілька номінацій – обмежень по кількості заявок на участь у конкурсі немає. При цьому на кожну роботу, подану на конкурс, необхідно оформити окрему заявку.
Прийом робіт триватиме до 15 листопада 2014 року включно.
Про своє рішення журі оголошує до 1 грудня 2014 року.
Для участі необхідно зареєструватись через онлайн анкету, надіслати свої публікації контактній особі – Галині Смірновій, експерту проекту з розвитку спроможності громадських організацій, на e-mail: galyna.smirnova@undp.org.
Після цього, публікацію буде розміщено на веб-сторінці Ресурсного центру з питань громадського моніторингу надання адміністративних послуг, у блозі проекту та запропоновано до передруку іншим регіональним ЗМІ зі збереженням авторства.
Важливість теми конкурс пояснюється тим, що з адміністративними послугами у своєму житті стикається кожен мешканець України. При цьому 2013 року, за даними Центру політико-правових реформ, 65% громадян України були частково або повністю незадоволені якістю послуг, які надають органи місцевої влади.