11-12 квітня: перший фестиваль «Видавничий NON-STOP»

00:00,
28 Березня 2013
1565

11-12 квітня: перший фестиваль «Видавничий NON-STOP»

00:00,
28 Березня 2013
1565
11-12 квітня: перший фестиваль «Видавничий NON-STOP»
11-12 квітня у стінах Інституту журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ (вул. Щорса, 36а) відбудеться перший фестиваль «Видавничий NON-STOP». Про це повідомляється на сайті фестивалю.

«Видавничий NON STOP» – захід, огранізований студентами кафедри видавничої справи КНУКіМ та КНУ ім. Т. Шевченка за підтримки Фундації регіональних ініціатив (ФРІ). Мета фестивалю – професійне зростання журналістів-початківців, спеціалістів з видавничої справи та редагування, знайомство та налагодження контактів між студентами цього напряму в Україні.

Девіз фестивалю «Сон для слабаків! (48 годин драйву)» підкреслює концепцію заходу, адже протягом двох діб відбуватимуться різні дійства та концерти, а занурення у фаховий вир, спілкування з чудовими людьми та інтенсивне навчання триватиме протягом 48 годин.

У програмі фестивалю, зокрема, – майстер-класи з дизайну та верстки (журнал Kult-magazine), каліграфії, графічних технік, веб-дизайну, лекції провідних спеціалістів, тренінги, круглий стіл, видавничий квест і «парад ідей».

Розважатимуть учасників драйвові рок- та джаз/рокабіллі-концерти, після концертів усі бажаючі зможуть потрапити на Літературну Ніч за участі сучасних українських поетів, а другої ночі – переглянути фільми на Кіноночі, організованій студією «ДеКіно».

Для реєстрації на такі заходи, як «парад ідей», Літературна Ніч, Кіноніч попередня реєстрація обов’язкова. Для цього необхідно заповнити анкету, або написати листа на vydnonstop@yandex.ua, вказавши своє ім’я, прізвище і захід, який вас цікавить. Кількість місць обмежена.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: фестиваль «Видавничий NON-STOP».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду