НСЖУ і НМПУ проводять фотоконкурс «Право на професію»

00:00,
13 Вересня 2013
1448

НСЖУ і НМПУ проводять фотоконкурс «Право на професію»

00:00,
13 Вересня 2013
1448
НСЖУ і НМПУ проводять фотоконкурс «Право на професію»
Національна спілка журналістів України (НСЖУ) і Незалежна медіа-профспілка України (НМПУ) проводять присвячений порушенням прав журналістів, а також повсякденній роботі кореспондентів і журналістській роботі в небезпечних умовах фотоконкурс «Право на професію». Про це повідомляється на сайті НМПУ.

До участі в конкурсі запрошуються як професійні фотографи і фотожурналісти, так і фотографи-аматори. Участь в конкурсі є безкоштовною. Надіслані роботи та матеріали не рецензуються і не повертаються.

Номінації конкурсу: «Журналістська професія» – фото, котрі висвітлюють повсякденну журналістську роботу, її цікаві та несподівані моменти; «Журналіст і соціум» – фото, присвячені роботі журналістів під час масових заходів та акцій; «Ризикована професія» – фото, які висвітлюють роботу журналістів в умовах ризику та небезпеки, а також випадки порушення прав журналістів.

Кращі роботи конкурсу «Право на професію» будуть представлені на фотовиставці з нагоди Всесвітнього дня боротьби з безкарністю. Відкриття фотовиставки відбудеться 23 листопада 2013 року в Києві. Під час відкриття виставки відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу.

Фотовиставка проводиться в рамках міжнародної журналістської конференції, в якій візьмуть участь представники Міжнародної федерації журналістів, Європейської федерації журналістів, а також учасники журналістських організацій і спілок з країн Європи (Польща, Хорватія, Македонія, Сербія) та колишнього СРСР (Грузія, Росія, Молдова, Білорусь, Вірменія, Азербайджан).

Конкурсні роботи приймаються до 30 жовтня 2013 року. За умови доставки фотоматеріалів особисто або кур’єром, а також розміщення їх на доступному файлообміннику, конкурсні фотографії приймаються до 17.00 1 листопада 2013 року.

Вимоги до конкурсних робіт: наявність реєстраційної форми учасника – подається виключно в роздрукованому вигляді, засвідчується особистим підписом конкурсанта; підписуючи реєстраційну форму учасника, конкурсант підтверджує, що він/вона ознайомлений/-на з Положенням про конкурс фотографій «Право на професію», визнає та зобов’язується дотримуватися правил і вимог, викладених у Положенні, зокрема – вимог та умов щодо регулювання авторських прав; на конкурс приймаються фото в електронному форматі виставкової якості, чорно-білі або кольорові, такі, що відповідають тематиці та номінаціям конкурсу; всі фото повинні мати авторську назву та супроводжуватися коментарем про час та місце зйомки – вітаються розгорнуті коментарі до фото, виклад його короткої історії (у довільній формі); автор зобов’язується вказати номінацію, до якої він відносить свою роботу; рекомендована кількість поданих робіт від одного учасника конкурсу – 3 фото, але не більше 8 фотографій; рекомендований формат файлу .jpg, мінімальний розмір 1600 пікселів по довгій стороні, максимальний розмір файлу не більш 20 Мб; всі фото і додаткова інформація подаються в електронному вигляді (записані на CD або DVD – подаються 2 примірники-диски, або розміщені на доступному файлообміннику, адреса файлообмінника вказується у заявці в пункті «Адреса файлообмінного сервісу»).

Оргкомітет конкурсу зобов’язується до 18 листопада 2013 року включно зв’язатися з переможцями конкурсу і запросити їх на урочисту церемонію нагородження. Всі пов’язані з проїздом на церемонію витрати переможці оплачують самостійно.

Оргкомітет фотоконкурсу «Право на професію»

01001, Київ, вул. Хрещатик, 27-а, офіс 36,

8 044 234 49 60

8 050 356 57 58

admin@nsju.org

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: IRFS.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду