Створи власний проєкт з медіаграмотності та отримай 50 тисяч гривень

Створи власний проєкт з медіаграмотності та отримай 50 тисяч гривень

12:17,
21 Жовтня 2020
1638

Створи власний проєкт з медіаграмотності та отримай 50 тисяч гривень

12:17,
21 Жовтня 2020
1638
Створи власний проєкт з медіаграмотності та отримай 50 тисяч гривень
Створи власний проєкт з медіаграмотності та отримай 50 тисяч гривень
Автори:
ЮНІСЕФ та INSCIENCE з 6 по 8 листопада проводять конкурс на найкращий проєкт з медіаграмотності

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та організація INSCIENCE відкрили прийом заявок на онлайн-змагання молодіжних проєктів із медіаграмотності ІНФОТОН. Подія відбудеться 6-8 листопада, а за її результатами три команди-переможці отримають грошові призи в розмірі 50 000 грн на здійснення своїх ініціатив.

Ми взаємодіємо з медіа регулярно, щодня гортаємо стрічки соцмереж та ділимося новинами з друзями. Та чи вміємо розуміти інформацію, фільтрувати її та критично оцінювати? Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та INSCIENCE запускають онлайн-змагання ІНФОТОН, під час якого молоді люди 13-25 років зможуть створити власні проєкти з медіаграмотності на різні теми та в різних форматах та отримати грошові призи.

«Нам пощастило жити в сучасному технологічному світі, де ми маємо доступ до інформації у будь-який час. Проте розповсюдження коронавірусної хвороби показує, як інфодемія – велика кількість онлайн та офлайн інформації – може шкодити життям мільярдів людей у світі. Опитування U-Report показують, що молодь в Україні почуває стрес через інфодемію та потребує більше достовірної інформації про COVID-19. Ми вирішили дати змогу молодим людям створити власні проєкти з медіаграмотності, щоб їхні голоси були почуті та щоб заохотити їх просувати здорову поведінку серед своїх однолітків та родин», — каже  Лотта Сильвандер, голова офісу ЮНІСЕФ в Україні.

Подія відбудеться у форматі хакатону: за 48 годин команди молоді з допомогою менторів створять власні проєкти. Серед менторів — фахівці зі сфер бізнесу та медіа, представники креативної індустрії, фінансисти та консультанти з юридичних питань. 

Завдяки проєктам молодь може розвінчати міфи про коронавірусну інфекцію, креативно розповісти про науку, вигадати гру про здоровий спосіб життя для своїх однолітків чи запустити власний блог про захист довкілля, на який підпишеться весь університет. 

Свідомо сприймати інформацію та користуватися науковим методом у повсякденному житті – ці навички важливі під час пандемії COVID-19 та навіть можуть врятувати життя людини, — коментує Олена Скирта, проєктна менеджерка ІНФОТОН та партнерка INSCIENCE. — Ми чекаємо на інноваційні та технологічні рішення, як то мобільні додатки чи чат-боти, соціальна реклама, вебсеріали, блоги, спецпроєкти з місцевими ЗМІ. Будьте креативними та сміливими!

Ознайомитися з деталями онлайн-змагання ІНФОТОН та зареєструватися можна сайті https://inscience.io/infothone/. Дедлайн — 4 листопада.

Крім того, 24 жовтня та 27 жовтня відбудуться безкоштовні вебінари, під час яких спікери розкажуть про успішні проєкти з медіаграмотності, як розвивати критичне мислення завдяки креативності та гумору, охопити десятки тисяч людей та навіть отримати приз в Каннах.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду