До 7 березня – подача заявок на масовий онлайн-курс з медіаграмотності

До 7 березня – подача заявок на масовий онлайн-курс з медіаграмотності

14:45,
26 Лютого 2018
11857

До 7 березня – подача заявок на масовий онлайн-курс з медіаграмотності

14:45,
26 Лютого 2018
11857
До 7 березня – подача заявок на масовий онлайн-курс з медіаграмотності
До 7 березня – подача заявок на масовий онлайн-курс з медіаграмотності
Автори:
Стартував набір на масовий відкритий онлайн-курс з медіа-грамотності (Massive Open Online Course – MOOC), слухачі якого зможуть вдосконалити знання англійської мови й водночас дізнатися більше про сучасні медіа.

Онлайн-курс триватиме з січня по червень 2018 року.

Проект побудовано на матеріалах курсу English for Media Literacy навчальної онлайн-платформи Coursera. Більш детальна інформація доступна за посиланням

Це розвиваючий курс, який поєднує вивчення англійської мови та навички медіаграмотності.

Учасники МООС повинні мати знання англійської мови приблизно на рівні  B1 (згідно з загальноєвропейською класифікацією рівня володіння іноземною мовою CEFR).

Участь у проекті – безкоштовна. 

Курс складається з шести 2-3 годинних групових зайнять з фасилітатором офлайн та завдань на самостійне опрацювання. 

Фасилітатори допоможуть слухачам МООС зареєструватися на платформі онлайн-курсу та розібратися, як проходити ті чи інші завдання. Зустрічі з фасилітаторами відбуватимуться в 20 містах України. Це Бучач, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Кам’янець-Подільський, Київ, Конотоп, Краматорськ, Кропивницький, Луцьк, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Слов’янськ, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон і Хмельницький. 

Заняття стартують в середині березня, а закінчаться наприкінці квітня. Точні дати та місця їх проведення відібраним слухачам регіональні фасилітатори повідомлять заздалегідь.

Після закінчення навчання слухачі курсу отримають сертифікати про його проходження.

Щоб взяти участь у конкурсі та стати слухачем МООС, потрібно заповнити анкету не пізніше ніж 7 березня 2018 року.

Результати конкурсу оголосять до 10 березня 2018 року.

Конкурс базуватиметься на принципі регіонального представництва, рівні володіння англійською мовою та мотивації  кандидата.

Дізнатися деталі про курс можна за номером +380 95 372 91 79 або по е-мейлу gosvitlo.info@gmail.com.

Масовий відкритий онлайн-курс англійської мови та медіа-грамотності проводиться Регіональним офісом з питань викладання англійської мови (RELO) та відділом преси, освіти та культури посольства США в Україні (Київ). В Україні проект виконує громадська організація «Український центр громадських ініціатив “Світло”».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду