Проект «Медійне сусідство» проведе навчальний курс для журналістів

00:00,
10 Січня 2014
496

Проект «Медійне сусідство» проведе навчальний курс для журналістів

00:00,
10 Січня 2014
496
Проект «Медійне сусідство» проведе навчальний курс для журналістів
Журналістів українських онлайн-медіа запрошують узяти участь у триденному навчальному курсі із багатоплатформенної журналістики. Захід організований в рамках проекту «Медійне сусідство», що фінансується ЄС та реалізується BBC Media Action.

Під час навчального курсу слухачі дізнаються, що таке багатоплатформенна журналістика, які існують стилі письма для різних платформ, отримають поради щодо висвітлення тематики ЄС. Крім цього, журналістів навчатимуть працювати із фотографіями, відео, вести блоги та використовувати соцмережі.

Навчання журналістів відбуватиметься в інтерактивному режимі. На практичних заняттях тренери використовуватимуть приклади відносин між Україною та ЄС.

Подаватися на участь в навчальному курсі можуть журналісти (репортери або редактори), які впродовж щонайменше двох років працюють у медіа будь-якої платформи. Бажано, щоб претенденти цікавилися міжнародними новинами, особливо тими, що пов’язані з ЄС.

Претендентам на участь у навчальному курсі потрібно до 14 січня надіслати своє резюме та лист, який підтверджує досвід роботи на одну із цих адрес: olha.harbovska@bbcmediaaction.org або media.neighbourhood@bbc.co.uk.  

Проект «Медійне сусідство» має на меті зміцнити професійні навички журналістів (зокрема у сфері онлайн-медіа) та сприяти незалежності медіа. Проект є це трирічною тренінговою програмою для журналістів, редакторів та менеджерів ЗМІ, яка з-поміж іншого має на меті вдосконалення якості висвітлення політики ЄС на Близькому сході, Кавказі та у Східній Європі.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
medianeighbourhood.eu
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
2019 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду