До 21 вересня - реєстрація журналістів-переселенців на тренінги «Голос місцевих ЗМІ»

До 21 вересня - реєстрація журналістів-переселенців на тренінги «Голос місцевих ЗМІ»

17:06,
13 Вересня 2016
2193

До 21 вересня - реєстрація журналістів-переселенців на тренінги «Голос місцевих ЗМІ»

17:06,
13 Вересня 2016
2193
До 21 вересня - реєстрація журналістів-переселенців на тренінги «Голос місцевих ЗМІ»
До 21 вересня - реєстрація журналістів-переселенців на тренінги «Голос місцевих ЗМІ»
Автори:
Фундація Томсон та ГО «Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації» запрошують журналістів регіональних видань на практичні тренінги проекту «Голос місцевих ЗМІ», що реалізується  за підтримки Європейського Союзу.
  • 10 – 12 жовтня -  3-денна міжрегіональна менторська сесія для журналістів в Одесі
  • 10 – 14 жовтня -  продакшн тренінг для журналістів – переселенців з Донбасу та Криму в Одесі
  • 17 – 21 жовтня - продакшн тренінг для журналістів – переселенців з Донбасу та Криму в Сумах

Під час менторської сесії 10 – 12 жовтня учасники з різних регіонів працюватимуть у парах з колегами з Одеси над спільними матеріалами. Журналісти зможуть порівняти ситуацію з інтеграцією переселенців на Одещині з тим, що відбувається у їхніх регіонах. Які умови створила місцева влада, громада, який досвід корисно було б запозичити.    На ці та інші питання  журналісти шукатимуть відовіді  за допомогою тренерів: Марка Вебстера  (Фундація Томсон) та Ангеліни Солдатенко ( ІРМ)І. Матеріали  мають  публікуватися у співавторстві. 

П’ятиденні тренінги 10 – 14 та 17 – 21 жовтня в Одесі та Сумах відповідно спрямовані на підготовку конфліктно-чуттєвих матеріалів з наголосом на індивідуальні історії із життя тих, хто вимушено покинув свій дім. Протягом тижня журналісти – переселенці зустрічатимуться із переселенцями в цих регіонах, представниками місцевої влади, ГО та громади. Олівер Уейтс ( Фундація Томсон), та місцеві експерти IRMI, допомагатимуть журналістам з пошуком нових ракурсів, структуризацією матеріалу, пошуком балансу думок та фінальним редагуванням.  

Для участі в одному з тренінгівслід заповнити онлайн формудо 21 вересня, середи. 

Організатори забезпечують проживання у готелі, харчування та відшкодовують вартість проїзду (автобусом та потягом, 2-го класу, купе). 

За більш детальною інформацією звертайтеся до команди проекту «Голос місцевих ЗМІ», Олексія Солдатенка за телефоном 050 323 14 30 або електронною поштою:  сontact@regionalvoices.eu 

Про тренерів: 

  • Олівер Уейтс, Велика Британія – медіатренер з досвідом роботи у міжнародній журналістиці. Працює незалежним медіа-тренером з 1998 року. Понад 20 років був кореспондентом британського агентства «Рейтер». Висвітлював широке коло проблем у країнах Латинської Америки, Південно-Західної Азії та Росії, очолював висвітлення розпаду СРСР у 1991 році для «Рейтер». Олівер Уейтс розробляє та проводить тренінги для журналістів, представників влади та спеціалістів з комунікацій. Серед них – Фундація Томсон, Європейський центр журналістики, Управління ООН з координації гуманітарних питань та Всесвітня організація охорони здоров'я.  
  • Марк Вебстер, Велика Британія - медіатренер Фундації Томсон. Марк має 30-річний досвід роботи в ЗМІ- Працював у газетах Financial Times та the Evening Standard,  на телебаченні, зокрема на ITN та Channel Five News. Марк висвітлював конфлікти в Уганді, Зімбабве, Іраку, Косовому, Чечні та Північній Ірландії. 
  • Ангеліна Солдатенко, Інститут Регіональної преси та інформації (ІРМІ) –   співзасновник та виконавчий директор IRMI. Журналіст, експерт з медіа  та суспільної комунікації. Тренер , зокрема, з тематики нових медіа,  професійних інструментів та етичних стандартів,  журналістського розслідування та ін. у багатьох міжнародних програмах, програмах  Європейського центру  журналістики.   Має значний досвід з розробки комунікативних стратегій , знається на висвітленні  соціальних конфліктів.  Має досвід створення  та   редагування  ЗМІ.
  • Олена Астрахович, ІРМІ  – автор, ведуча інформаційонно-аналітичної програми «О главном» ТРК «Град» (grad.ua ) Працювала  журналістом одеської газети «Слово», власним кореспондентом загальноукраїнської газети «День». Провадила журналістські  розслідування. З 2008 по 2010  рр– автор, ведуча суспільно-політичної програми «Кожура»  ( журналістські розслідування)  

«Голос місцевих ЗМІ: професійні стандарти та етичні норми у висвітленні конфліктів» — півторарічний проект, спрямований на розвиток регіональних медіа та  запобігання виникненню конфліктів у громадах, шляхом публікацій збалансованих, етичних матеріалів про вимушених переселенців. Проект фінансується Європейським Союзом. Його реалізує медіа-консорціум із п’яти організацій: Фундація Томсон, Міжнародний Інститут регіональної преси та інформації (IRMI), Європейський центр журналістики, МEMO98 та Асоціація «Спільний простір».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду