Deutsche Welle розпочала реєстрацію на конкурс для інтернет-активістів The Bobs

00:00,
5 Лютого 2014
938

Deutsche Welle розпочала реєстрацію на конкурс для інтернет-активістів The Bobs

00:00,
5 Лютого 2014
938
Deutsche Welle розпочала реєстрацію на конкурс для інтернет-активістів The Bobs
Німецька медіакомпанія Deutsche Welle оголошує початок десятого конкурсу інтернет-активізму The Bobs. У ньому можуть брати участь блогери, мікроблогери та інші онлайн-активісти, йдеться в повідомленні прес-служби конкурсу.

За словами організаторів, Міжнародний конкурс для інтернет-активістів The Bobs із 2004 року підтримує свободу слова та захист прав людини.

«У цей дуже складний для України час ми б хотіли з допомогою інтернет-користувачів відзначити людей та проекти, які покликані розвивати відкрите й толерантне суспільство», – коментує керівник проекту The Bobs Ґабріель Ґонзалез.

Узяти участь у The Bobs може кожен інтернет-користувач. Рєстрація відбувається на сайті конкурсу з 5 лютого по 5 березня 2014.

Подавати заявки можуть інтернет-проекти, написані однією з 14 офіційних мов: українською, англійською, арабською, бенгальською, гінді, індонезійською, іспанською, китайською, німецькою, перською, португальською, російською, турецькою або французькою. Це можуть бути блоги, мікроблоги, Facebook-сторінки, веб-сайти, YouTube-канали, подкасти та інші формати.

Переможців конкурсу визначить міжнародне журі, а також користувачі шляхом відкритого онлайн-голосування. У складі журі від України працює телеведуча 5 каналу та громадська активістка Вікторія Сюмар. «Розвиток блоггінгу та інтернету – це вирок цензурі і будь-якому авторитарному режимові. І ми це спостерігаємо в Україні», – вважає вона.

Після закінчення реєстрації (5 березня) журі обере фіналістів. Відкрите онлайн-голосування користувачів триватиме з 2 квітня до 7 травня. Нагородження переможців відбудеться влітку під час Deutsche Welle Global Media Forum у Бонні.Українська мова вперше стала офіційною у The Bobs торік. Від нашої країни для участі номінували понад 500 блогів, мікроблогів та веб-сайтів. Всього у The Bobs-2013 взяли участь 4200 інтернет-сайтів та проектів. Понад 90 тисяч інтернет-користувачів з усього світу долучилися до онлайн-голосування.
 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
thebobs.com/ukrainian
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду