У Києві відбудеться майстер-клас для сценаристів та режисерів від володаря «Золотої камери» Каннського міжнародного кінофестивалю
У Києві відбудеться майстер-клас для сценаристів та режисерів від володаря «Золотої камери» Каннського міжнародного кінофестивалю
Основна тема майстер-класу - «Від ідеї до сценарію».
Ключові питання:
- Як абстрактну ідею або емоцію перетворити в сюжет?
- Які вправи використовуються зарубіжними сценаристами?
- Що робить розповідь по-справжньому хорошою?
- Ідеї та прийоми для починаючих сценаристів та професіоналів
Етгар Керет – сценарист, драматург, письменник - найпопулярніший серед молодого покоління письменників Ізраїлю, отримав міжнародне визнання. Народився в Рамат-Гані в 1967 році.
Його твори були опубліковані у The New York Times, Le Monde, The New Yorker, The Guardian, The Paris Review і Zoetrope.
Більше 60 короткометражних фільмів були створені на основі його творів.
Керет проживає в Тель-Авіві, є викладачем Університету Бен-Гуріона в Негеві, читає лекції та проводить майстер-класи по всьому світу.
Його було нагороджено преміями Book Publishers Association's Platinum Prize (кілька разів), Minister's Prize (1996), the Ministry of Culture's Cinema Prize, the Jewish Quarterly Wingate Prize (UK, 2008), St Petersburg Public Library's Foreign Favorite Award (2010) та the Newman Prize (2012).
У 2007 році Етгар Керет і Шира Геффен отримали «Золоту камеру» на Каннському міжнародному кінофестивалі за фільм «Медузи» і премію «Кращий режисер» Гільдії французьких художників і письменників. У 2010 році у Франції Керет був удостоєний нагороди Ордену Мистецтв та Літератури. Книги Етгара Керета видані за кордоном на 36 мовах у 39 країнах.
Тривалість майстер-класу: 2 години
Умови участі:
- Вартість участі (до 22 квітня включно): 149 грн, для студентів — 129 грн.
- Вартість участі (під час майстер-класу): 199 грн, для студентів — 149 грн.
Придбати квитки можна за посиланням.
Отримайте -10% на майстер-клас за промокодом discount10 (промокод треба ввести під час вибору квитка)!
Серед організаторів та партнерів майстер-класу: Міжнародна організація CinemaHall , Посольство Держави Ізраїль в Україні, Мистецький Арсенал, Одеський міжнародний кінофестиваль.
Медіапартнери:
Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні, Національний портал Okino.ua, афіша Києва today.kiev.ua, афіша Києва Вихідний Київ, культурний портал Києва Artmisto, фестиваль соціальної відеореклами Molodiya Festival, Міжнародний фестиваль позитивних та мотивуючих фільмів uFilmFest, фестиваль КіноКухня, арт-об’єднання Ukrainian Cinema Village, кінотабір Kiev Filmmaking Camp, проект для сценаристів Terrarium, Інтершкола, кінофестиваль Відкрита ніч, Незалежна асоціація телерадіомовників, Фестиваль короткометражного кіно про медіа Кіномедіа, українська недержавна інтерактивна музично–інформаційна інтернет радіостанція RTi, інформаційно-аналітична платформа Cultprostir.
ЗМІ та відомі люди про Етгара Керета:
«Етгар Керет - геній ...»
New York Times
«Блискучий письменник ... Зовсім не схожий на будь-кого з письменників, мені знайомих. Голос нового покоління»
Salman Rushdie
«Один з моїх улюблених ізраїльських письменників»
John Green
«Історії Етгара – це нагадування про те грубе нематеріальне, що часто залишається негласним в майстернях письменників - великий твір мистецтва часто просто залишкове свідчення великої людської душі. Існує солодка теплота і мудрість, і красномовство, і трансцендентність в його оповіданнях, бо ці чесноти існують в достатку в самому Етгарі ... Я дуже радий, що Етгар і його робота є у світі, вони роблять речі кращими.»
George Saunders
«Коли я вперше прочитав розповіді Етгара, я подумав, що з ним щось не так - його мати курила під час вагітності? Він впав головою, коли був немовлям? - До того, як я зустрів його, виріс, щоб дізнатися його, і зрозумів, що його проблема була набагато гірша, ніж я міг собі уявити: він страшенно турботливий чоловік, який знаходиться в жахливо неуважному всесвіті. В принципі, he's fucked»
Shalom Auslander
«Етгар - автор №1 в Ізраїлі та №2 в моєму серці (після моєї такси Фелікса)»
Gary Shteyngart
«Історії Едгара Керета смішні, з тоннами почуття, з направленням в ту сторону, в яку ви ніколи не підете. Вони написані в самому простенькому, балакучому, можливо, тоні, але вони також дивно поетичні. Вони затримуються у вашому кишківнику. Ви думаєте про них кілька днів»
Ira Glass, This American Life
«Підбадьорливий ... Для Керета творчий порив полягає не у свідомій відданості класичної арматури фантастики (характер, сюжет, тема, і т.д.), а у відданості анархічних підбурюваннь підсвідомості. Його кращі розповіді - відображення свого роду логіки нестримної мрії»
Steve Almond, New York Times
«Етгар Керет володіє уявою, яку не легко вписати в звичайні літературні категорії. Його розповіді можна описати як притчі Кафки, магічні реалістичні тук-тук жарти, сумні ядра тріснутої космічної мудрості»
AO Scott, New York Times
«Це дивно, що він може зробити всього в двох сторінках - перейти від смішного до дивного, від зворушливого до сатиричного, до дивовижного і сюрреалістичного ... Майстерний оповідач, створює глибокі, трагічні, смішні, хворобливі казки з ледь великою кількістю слів, ніж ви прочитали в цьому огляді»
Carolyn Kellogg, Los Angeles Times