ЄС запрошує місцеві ЗМІ на тренінги з відеовиробництва та написання статей про переселенців

ЄС запрошує місцеві ЗМІ на тренінги з відеовиробництва та написання статей про переселенців

15:32,
20 Листопада 2015
2284

ЄС запрошує місцеві ЗМІ на тренінги з відеовиробництва та написання статей про переселенців

15:32,
20 Листопада 2015
2284
ЄС запрошує місцеві ЗМІ на тренінги з відеовиробництва та написання статей про переселенців
ЄС запрошує місцеві ЗМІ на тренінги з відеовиробництва та написання статей про переселенців
Автори:
Журналісти регіональних ЗМІ запрошуються на продакшн-тренінги з підготовки матеріалів про життя переселенців. Перші тренінги для місцевих теле-, друкованих та онлайн медіа будуть проведені у різних регіонах України упродовж листопада-грудня 2015 року.

Навчання здійснюється у рамках проекту «Голос місцевих медіа: особливості висвітлення тематики переселенців, професійні норми та стандарти», фінансованого Європейським Союзом. Фундація «Томсон» (Великобританія) та Інститут Регіональної Преси та Інформації (ІRMI, Україна) організовують тренінги у партнерстві з Національною спілкою журналістів України.

П’ятиденні продакшн-сесії організовані таким чином, що до кінця навчання кожен учасник матиме актуальний, збалансований матеріал для публікації на своєму телеканалі, газеті чи новинному сайті.

Від початку тренінгу  учасники, за підтримки міжнародних тренерів Фундації «Томсон» та місцевих експертів IRMI, працюватимуть над пошуком історій, досліджуватимуть  проблематику, аналізуватимуть її, писатимуть статті, зніматимуть та редагуватимуть відео,  і фіналізуватимуть матеріли для публікацій та трансляцій.

Під час навчання, учасники опанують необхідні редакторські навички та ознайомляться з найкращими практиками для висвітлення тематики переселенців. Через збалансовані, конструктивні новини місцеві видання можуть попередити виникнення конфліктних ситуацій.

У перспективі створена під час проекту мережа регіональних медіа слугуватиме платформою для налагодження прямої співпраці з колегами у країнах ЄС.

З практичних причин, тренінги для тележурналістів та друкованих/онлайн ЗМІ проводитимуться окремо. Окремі сесії передбачені для журналістів Донецької та Луганської областей, а також Криму.

Для участі у тренінгу потрібно наділати резюме та короткий мотиваційний лист на е-скриньку irmi.ukraine@gmail.com, вказавши тему семінару. Якщо Ви є членом Національної спілки журналістів України, додайте в копію заявки емейл НСЖУ – oblik@nsju.org

Критерії та термін прийняття заявок вказані у розкладі нижче.

Тренінги для тележурналістів - регіональні тележурналісти з будь-якого регіону України, які працюють на місцевій телевізійній станції

  • Харків - 9 - 13 листопада  - реєстрація до 3 листопада
  • Львів - 16 - 20 листопада – реєстрація до 9 листопада

Тренінги для журналістів з Донбасу та Криму

Запрошуються журналісти місцевих друкованих та онлайн видань Донбасу та Криму:

  • Херсон - 23 - 27 листопада (фокус на переселенцях з Криму) – реєстрація до 15 листопада

Тренінги для друкованих та онлайн видань– журналістики з усіх регіонів України, які працюють у місцевих медіа.

  • Вінниця - 7 - 11 грудня – реєстрація до 28 листопада
  • Одеса -  14 - 18 грудня – реєстрація до 6 грудняОрганізатори забезпечують місцевий транспорт під час підготовки, зокрема,  для інтерв'ю, фото та відео зйомок у межах області. Також відшкодовують проїзд автобусом та потягом (крім першого класу) та забезпечують проживання і харчування.  

Для отримання більш докладної інформації  звертайтеся до офісу ІРМІ irmi.ukraine@gmail.com  або до НСЖУ – oblik@nsju.org .

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
/semenyuk.lviv.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду