27 листопада - VII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів

27 листопада - VII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів

16:41,
6 Листопада 2015
1699

27 листопада - VII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів

16:41,
6 Листопада 2015
1699
27 листопада - VII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів
27 листопада - VII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів
Автори:
Це - VII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів, який буде проходити за підтримки Фундації Дарини Жолдак у Fedoriv Hub.

Організатори обіцяють «лише корисний практичний досвід від колег і жодних лекцій від теоретиків». 

Під час зустрічі учасники дізнаються про:

  • загальні ринкові тренди
  • якісний контент та практичні моменти його створення
  • просування власного медіа, SEO інформаційного сайта/портала, промоцію
  • фінансову незалежність онлайн медіа, практичні методи монетизації, діючі європейські та українські моделі монетизації

У Всеукраїнському Медійному Конгресі візьмуть участь понад 20 спікерів, серед яких - фахівці від польських та чеських партнерів:

  • Валер Кот, Чехія, консультант по цифровим медіа MDIF, Чехія. Валер має 15-річний досвід роботи з електронними медіа, він запускав лідуючий портал Словаччини sme.sk, працював COO в Pieno Media, компанії, що робробила систему paywall для європейських медіа.
  • Роман Імієльськи (Roman Imielski), Польща, керуючий редактор Газета Виборча та Wyborcza.pl, сайту з понад 2 млн користувачів. Колишній редактор іноземних новин, що спеціалізувався на питаннях ЄС. Автор багатьох статей про Україну, Росію, Білорусь та США. Коментатор з польських політичних питань на ТБ та радіо. В Газета Виборча та Wyborcza.pl з 1995.
  • Братош Залєцкі (Bartosz Załęcki), Польща,  директор з маркетинговиї та брендових стратегій, Газета Виборча. Бартош відповідальний за традиційний та онлайн бізнеси в компанії. Раніше займав посаду Стратегічного директора в K2 (лідуюча польська інтерактивна агенція), надавав консультації з е-бізнеса компаніям Coca-Cola, PZU, PKO BP,  IKEA, Volvo в Польщі. 
  • Кшиштоф Мікульські (Кkrzysztof Mikulski), Польща, гендиректор Агора Україна. Має широкий досвід роботи з онлайн медіа, від гендиректора в портфельних компаніях інвестиційного фонда до директора з розвитку однієї з компаній Агора, член правління GoldenLine – найбільшої польської соціальної мережі, аналога Linkedin. Окрім цього, Кшиштоф є багаторічним головою ради директорів Polskie Badania Internetu (компанії, що створює стандарт вивчення польського Інтернета). 

До 20 листопада ще можна зареєструватися за пільговими цінами. Отримайте свою знижку!

Вся програма за посиланням

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду