27 листопада - VII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів

27 листопада - VII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів

16:41,
6 Листопада 2015
1805

27 листопада - VII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів

16:41,
6 Листопада 2015
1805
27 листопада - VII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів
27 листопада - VII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів
Автори:
Це - VII Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів, який буде проходити за підтримки Фундації Дарини Жолдак у Fedoriv Hub.

Організатори обіцяють «лише корисний практичний досвід від колег і жодних лекцій від теоретиків». 

Під час зустрічі учасники дізнаються про:

  • загальні ринкові тренди
  • якісний контент та практичні моменти його створення
  • просування власного медіа, SEO інформаційного сайта/портала, промоцію
  • фінансову незалежність онлайн медіа, практичні методи монетизації, діючі європейські та українські моделі монетизації

У Всеукраїнському Медійному Конгресі візьмуть участь понад 20 спікерів, серед яких - фахівці від польських та чеських партнерів:

  • Валер Кот, Чехія, консультант по цифровим медіа MDIF, Чехія. Валер має 15-річний досвід роботи з електронними медіа, він запускав лідуючий портал Словаччини sme.sk, працював COO в Pieno Media, компанії, що робробила систему paywall для європейських медіа.
  • Роман Імієльськи (Roman Imielski), Польща, керуючий редактор Газета Виборча та Wyborcza.pl, сайту з понад 2 млн користувачів. Колишній редактор іноземних новин, що спеціалізувався на питаннях ЄС. Автор багатьох статей про Україну, Росію, Білорусь та США. Коментатор з польських політичних питань на ТБ та радіо. В Газета Виборча та Wyborcza.pl з 1995.
  • Братош Залєцкі (Bartosz Załęcki), Польща,  директор з маркетинговиї та брендових стратегій, Газета Виборча. Бартош відповідальний за традиційний та онлайн бізнеси в компанії. Раніше займав посаду Стратегічного директора в K2 (лідуюча польська інтерактивна агенція), надавав консультації з е-бізнеса компаніям Coca-Cola, PZU, PKO BP,  IKEA, Volvo в Польщі. 
  • Кшиштоф Мікульські (Кkrzysztof Mikulski), Польща, гендиректор Агора Україна. Має широкий досвід роботи з онлайн медіа, від гендиректора в портфельних компаніях інвестиційного фонда до директора з розвитку однієї з компаній Агора, член правління GoldenLine – найбільшої польської соціальної мережі, аналога Linkedin. Окрім цього, Кшиштоф є багаторічним головою ради директорів Polskie Badania Internetu (компанії, що створює стандарт вивчення польського Інтернета). 

До 20 листопада ще можна зареєструватися за пільговими цінами. Отримайте свою знижку!

Вся програма за посиланням

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду