5 канал запрошує популяризувати український відео-продукт
До показу на «5 каналі» приймаються різнотематичні аналітичні програми, публіцистика, історичні та документальні проекти власного виробництва.
Ініціатива має довести конкурентоздатність та тематичну актуальність українського продакшину, який виробляється не тільки на загальнонаціональних телеканалах. Для регіональних компаній це також можливість заявити про себе та отримати нагоду довготривалої співпраці для подальшого замовлення на виготовлення відео-контенту.
Для безкоштовного розміщення власного телепродукту в ефірі «5 каналу» необхідно надіслати заявку на адресу 5moekino@gmail.com з поміткою в темі листа «регіон (область та місто/містечко)_назва студії виробника контенту»,наприклад, «Київ_5 канал».
Заявка повинна містити (як вкладеним файлом так і в тілі листа):
-
Короткий синопсис/короткий опис відео.
-
Документи, що підтверджують авторське та майнове право на телепродукт.
-
Посилання на ftp, де викладений примірник матеріалу.
-
Контактні дані заявника.
-
Згоду на розміщення заявленого твору в ефірі 5 каналу (лист про наміри).
Можливість подачі відео актуальна до 30 жовтня 2015 року. Пропозиції розглядатимуться по мірі їх надходження, а рішення про трансляцію ухвалюватимуться протягом 2-х тижнів з моменту отримання матеріалів.
«5 канал» є першим українським інформаційним телеканалом, створеним за стандартами журналістики BBC. За свою 12-річну історію телеканал отримав чимало нагород та відзнак, в тому числі нагороду «Золоте перо», відзнаки Премії Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення «Телетріумф», а журналісти «5 каналу» неодноразово отримували нагороди за дотримання професійної етики.
Громадська організація «Інтерньюз-Україна» та Фундація «Суспільність» наголошують, що завдяки цій ініціативі, українські телекомпанії та продакшн-студії мають нагоду продемонструвати власну компетентність та професіоналізм, представити свій відео-матеріал, а також показати, що Україна має власний якісний контент і не потребує замовлень телевізійного продукту країни-агресора.