Магістерська програма з медіакомунікацій УКУ запрошує на Школу громадської активності «MediaStream»

Магістерська програма з медіакомунікацій УКУ запрошує на Школу громадської активності «MediaStream»

10:09,
28 Листопада 2014
2078

Магістерська програма з медіакомунікацій УКУ запрошує на Школу громадської активності «MediaStream»

10:09,
28 Листопада 2014
2078
Магістерська програма з медіакомунікацій УКУ запрошує на Школу громадської активності «MediaStream»
Магістерська програма з медіакомунікацій УКУ запрошує на Школу громадської активності «MediaStream»
Магістерська програма з медіакомунікацій Українського Католицького Університету спільно з Deutsche Welle Akademie започатковує Школу громадської активності «MediaStream», яка відбудеться у Львові 9-12 грудня 2014 року.

До участі запрошують активних та небайдужих людей із чіткою громадянською позицією та бажанням професійно висловлювати її на власних медійних ресурсах. Відсутність професійної журналістської освіти не є перешкодою для участі у Школі.

Проект «MediaStream» має на меті підвищення якості громадської журналістики. Для цього створює освітню платформу для молодих медійних активістів із різних регіонів України, які, використовуючи досвід найкращих українських та іноземних медіафахівців, зможуть реалізовувати свої ідеї за допомогою медіаінструментів.

В рамках Школи учасники здобудуть необхідні навички для роботи з аудіо-, відео- та онлайн-ресурсами, підвищать рівень знань з інтернет-журналістики.

«MediaStream» триватиме упродовж чотирьох днів з 9 по 12 грудня.

У перші три дні передбачено інтенсивну роботу з тренерами та ментором. Четвертий день заплановано у форматі дискусійного клубу. Також передбачені екскурсії Львовом та цікаве спілкування.

Тренери:

БЕКТУР ІСКЕНДЕР –медіатренер Deutsche Welle Akademie, відомий блогер, онлайн-журналіст Киргизстану, засновник одного з найбільших новинних сайтів у Киргизькій Республіці − Kloop.kg, президент та головний редактор Kloop Media Foundation. Засновник інноваційної школи журналістики Kloop, яка є центром виховання нового покоління журналістів у Киргизстані. Автор молодіжного телевізійного ток-шоу Neboskryob (Національне телебачення у Киргизькій Республіці).

ОТАР ДОВЖЕНКО– український журналіст, медіаексперт, відомий блогер, викладач Школи журналістики та медіакомунікацій гуманітарного факультету Українського Католицького Університету. У минулому – заступник шеф-редактора групи видань «Телекритика»; головний редактор сайту «Телекритика», керівник проекту «Медіаграмотність» (MediaSapiens).

РОМАН ЗАЯЦЬ –експерт із радіомовлення, медіатренер, журналіст. Засновник та керівник «MJoyRadio».Тренер та керівник «Ukrainian-Polish RadioSchool». Гостьовий викладач-експерт програми з медіакомунікацій Школи журналістики УКУ. У минулому – засновник та генеральний директор радіостанції «РадіоМан» (Львів), програмний продюсер радіомережі «RMF Media Group» (Україна, Польща), директор «FMГаличина».

Участь у школі «MediaStream» безкоштовна. Проїзд, проживання і харчування учасників забезпечують організатори Школи.

У проекті зможуть взяти участь 15 молодих медіаактивістів (переважно студенти останніх курсів) з усіх областей України, які використовують медійні засоби для втілення власних ідей.

Для участі необхідно:

  1. Завантажити та заповнити анкету учасника, де разом з основним блоком інформації ми чекаємо від Вас посилань на сайти, авторські блоги, YouTube. Лінки на акаунти в соціальних мережах теж розглянемо, але вони не є підставою для участі в проекті. Заповнену анкету просимо надіслати нам на адресу dw.mediastream@gmail.com.
  2. Надіслати опис власного медіапроекту з лінком на нього.

Опис проекту має містити:

−назву;

− концепт-ідеї (мета, завдання, обґрунтування актуальності);

− опис змісту;

− аналіз аудиторії;

− очікування від результатів.

Обсяг опису – 2,5 сторінки

Медійні проекти всіх учасників автоматично долучатимуться до конкурсу. Автори трьох найкращих робіт отримають подарунки від організаторів.

Організатори заохочують учасників під час Школи мати ноутбук, інтернет-планшет, фотоапарат, відеокамеру, а також пристрої для завантаження та зберігання аудіо- та відеоматеріалів.

Подати заявку можна до 1 грудня 2014 року до 18.00.

Про результати відбору буде повідомлено 2 грудня.

Керівником проекту є Вікторія Романюк, romanuk@ucu.edu.ua, менеджером – Вероніка Равська, veronika@ucu.edu.ua.

Раніше у Льовові відбулося вже дві школи громадської активності «Media Stream», у явих взяли участь активісти зі Львова, Києва, Ірпіня, Луцька, Полтави, Кіровограда, Сум, Калуша, Первомайського тощо.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
journalism.ucu.edu.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду