У Києві відбудеться друга «Школа з безпеки журналістів: польський досвід для України»

У Києві відбудеться друга «Школа з безпеки журналістів: польський досвід для України»

10:07,
29 Жовтня 2014
1199

У Києві відбудеться друга «Школа з безпеки журналістів: польський досвід для України»

10:07,
29 Жовтня 2014
1199
У Києві відбудеться друга «Школа з безпеки журналістів: польський досвід для України»
У Києві відбудеться друга «Школа з безпеки журналістів: польський досвід для України»
Польський Фонд міжнародної солідарності та Інтерньюз-Україна запрошують до участі у другому 2-денному навчанні з безпеки для журналістів. Захід відбудеться 16-17 листопада.

До участі запрошуються журналісти і редактори усіх видів ЗМІ з усіх областей України, які висвітлюють чи збираються висвітлювати події в зоні воєнного конфлікту на сході України.

Перша подібна Школа безпеки за участі польських експертів відбулася 8-9 вересня 2014 року. Журналісти, які планували або працювали в конфліктних точках, покращили свої знання для проведення ефективної й безпечної розслідувальної і репортажної роботи. Українські медіа мають якісно інформувати про хід воєнних подій у Східній Україні, дотримуючись журналістських стандартів. Але основою завжди має бути власна безпека кореспондента.

На навчанні у листопаді будуть розкриті такі теми:

-          безпечна поведінка в зоні конфліктних дій;

-          особливості зйомки та інтерв’ю з військовими та цивільними громадянами в зонах конфлікту – практичні рекомендації;

-          етика журналіста під час роботи в гарячих точках;

-          основи першої медичної допомоги;

-          закони та юридичні поради, які необхідно знати перед роботою у воєнній зоні;

До участі у проекті буде запрошено 20 осіб. Перший день пройде під керівництвом Пьотра Мацейчик-Ченя (в минулому співробітника польської військової частини спеціального призначення «GROM» - 9 років служби) та Петра Андрусечка, журналіста,головного редактора «Українського журналу». Пан Мацейчик поділиться унікальними навичками спостереження і реагування, яких навчають польських спецназівців. Пьотр Андрусечко поділиться власним досвідом і проаналізує, в яких ситуаціях ці знання стануть у нагоді. В другий день навчання пан Андрусечко продовжить тему репортажу в зоні конфлікту. А журналіст-розслідувач Hromadske.tv Дмитро Гнап візьме участь у дискусіїстосовно етики кореспондента під час роботи в зоні АТО. Друга половина дня буде присвячена навичкам надання першої медичної допомоги.

 

Для участі необхідно заповнити онлайн-анкету, у якій вказати свою групу крові.

Учасників навчання обиратимуть на конкурсних засадах. Заявки слід подаватидо 4 листопада 2014 року. Результати відбору організатори повідомлять 6 листопада 2014 року.

Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням, за наявності квитків відшкодовують вартість проїзду.  

За додатковою інформацією звертатися до Юлії Бабко, координатора програм нових медіа МГО «Інтерньюз-Україна», jbabko(at)internews.ua, (063) 710 13 9

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
onmilwaukee.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду