AIESEC запрошує на ІТ-конференцію

00:00,
8 Квітня 2014
1465

AIESEC запрошує на ІТ-конференцію

00:00,
8 Квітня 2014
1465
AIESEC запрошує на ІТ-конференцію
Молодіжна організація AIESEC запрошує всіх охочих узяти участь в ІТ-конференції «UniversITy Digital You», що відбудеться у Києві 26-27 квітня.

Захід розрахований на тих, хто цікавиться новинами у сфері ІТ-технологій,  бажає поглибити свої знання та познайомитися з провідними спеціалістами галузі, прагне випробувати свої сили у хакатоні або інфографіці.

У рамках дводенної конференції будуть розкриті найбільш актуальні теми: Web - oriented languages, cloud technology, комп’ютерна графіка у розважальних напрямах, віртуальна реальність, майбутнє цифрових фото, розробка додатків на Android та IOS, програми для гаджетів та інші. Фахівці відомих українських та міжнародних компаній будуть ділитися секретами успіху прибуткових проектів.

Учасники конференції матимуть змогу перевірити свої вміння та позмагатися з іншими під час хакатону, пройти майстер-клас зі створення інфографіки, а також дізнатися про професійні стажування від AIESEC та його партнерів у сфері ІТ.

«UniversITy» – це освітній проект міжнародної молодіжної організації AIESEC, який збере разом 150 учасників, 13 спікерів і створить відкриту атмосферу для спілкування і навчання.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням. Вартість участі - 120 гривень. Про знижки, більш детальну інформацію та останні новини можна дізнатися на сайті проекту.

За додатковою інформацією звертатися до Олени Сандул за телефоном  (066) 151 17 01 або електронною поштою olena.sandul@aiesec.net.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
i-m.mx
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду