Школа журналістики УКУ оголошує набір на Школу політичного репортажу

Школа журналістики УКУ оголошує набір на Школу політичного репортажу

00:00,
18 Серпня 2014
2946

Школа журналістики УКУ оголошує набір на Школу політичного репортажу

00:00,
18 Серпня 2014
2946
Школа журналістики УКУ оголошує набір на Школу політичного репортажу
Школа журналістики УКУ оголошує набір на Школу політичного репортажу
Школа журналістики Українського католицького університету за підтримки проекту Mymedia оголошує набір на другу Школу політичного репортажу, яка пройде у вересні-жовтні 2014 року.

До участі запрошуються студенти-старшокурсники та молоді журналісти, що цікавляться репортажем і хочуть покращити свої вміння у цьому жанрі.

Учасники Школи навчатимуться в українських та польських репортажистів, а потім висвітлюватимуть вибори у найцікавіших куточках України.

Робота Школи політичного репортажу складатиметься з двох етапів:

1) майстер-класи з техніки написання політичного репортажу, які проведуть у Львові відомі українські та закордонні репортажні журналісти;

2) відрядження учасників проекту до 15 міст у різних регіонах України у день парламентських виборів для написання політичного репортажу.

Для відрядження організатори обрали міста, які не є обласними центрами, проте відіграють важливу роль у своєму регіоні та мають характерний політичний, економічний, етнічний або історичний колорит. Перелік міст, до яких поїдуть учасники другої школи, стане для них сюрпризом.

Під час першої Школа політичного репортажу (вересень-жовтень 2012 року) це були Умань, Миргород, Єнакієве, Бахчисарай, Севастополь, Ізмаїл, Мукачеве, Космач, Золочів та інші.

Відбір учасників Школи політичного репортажу здійснюється на конкурсній основі. Заявки на участь можуть подавати студенти 3, 4 та 5 курсів будь-яких спеціальностей, а також молоді журналісти віком до 28 років включно.

Для участі в конкурсі на електронну адресу journalist@ucu.edu.uaдо 7 вересня 2014 року включно потрібно надіслати:

1) розширене резюме

2) аналітичний матеріал (до 3 000 знаків), який повинен містити аналіз політичних настроїв у вашому місті (регіоні) та їх причин;

3) мотиваційний лист (до 2 000 знаків), в якому потрібно описати власне розуміння жанру репортажу та сформулювати свої професійні очікування від участі в Школі політичного репортажу.

Перевагу надаватимуть тим, хто має опубліковані тексти на політичну тематику, зокрема репортажі (тексти публікацій потрібно долучити до заявки на участь в Школі).

Списки учасників Школи політичного репортажу будуть опубліковані на сайті Школи журналістики УКУ та її facebook-сторінці 10 вересня 2014 року.

Витрати, пов’язані з участю у майстер-класах та поїздкою для написання політичного репортажу у день виборів, покривають організатори.

Роботу учасників Школи модеруватимуть редактори. Найкращі тексти, написані у рамках проекту, будуть опубліковані в загальноукраїнських та регіональних медіа.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook.com/journalistyka
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду