Журналістів-розслідувачів запрошують на Школу цифрової журналістики

Журналістів-розслідувачів запрошують на Школу цифрової журналістики

00:00,
24 Серпня 2014
2038

Журналістів-розслідувачів запрошують на Школу цифрової журналістики

00:00,
24 Серпня 2014
2038
Журналістів-розслідувачів запрошують на Школу цифрової журналістики
Журналістів-розслідувачів запрошують на Школу цифрової журналістики
Автори:
Інститут розвитку регіональної преси оголошує набір на Школу цифрової журналістики, що розпочнеться наприкінці серпня і триватиме до листопада.

Школа має на меті допомогти українським журналістам-розслідувачам здобути навички цифрової журналістики, в тому числі роботи з великими масивами даних. Учасників навчатимуть збору, аналізу та візуалізації інформації. Велика увага приділятиметься питанням кібербезпеки.

Навчальний курс складатиметься із таких частин:

- 4-денний модуль із журналістики даних та візуалізації (26-29 вересня 2014 р., Київ),

- 3-денний модуль із цифрової безпеки (перша половина листопада 2014 р., Київ),

- 3 вебінари, присвячені юридичним аспектам роботи онлайн, з відкритими реєстрами даних, доступу до інформації (кінець серпня, вересень),  

- 3 вебінари, присвячені засобам візуалізації та інструменту DocumentCloud (жовтень, листопад).

До участі запрошуються журналісти-розслідувачі із щонайменше дворічним досвідом роботи, зацікавленні у вдосконаленні навичок роботи з цифровими технологіями. Відбір здійснюється на конкурсних засадах.

Для участі необхідно до 21 серпня заповнити реєстраційну онлайн-форму. Результати відбору будуть повідомлені до 26 серпня 2014 року.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Особам з інших міст компенсують проживання в готелі та витрати на проїзд.

За додатковою інформацією звертатися за адресою irrp.org.ua@gmail.com або телефоном 067 5472233.

Із групою учасників працюватимуть українські та чеські фахівці: Пьотр Кочі, Марсель Шулек, Олег Хоменок, Анатолій Бондаренко, Емін Хусейнзаде, Микола Костинян.

Школа проводиться у співпраці із чеським партнером Transitions Оnline та за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Чехія. Співфінансується проектом Інтерньюз Нетворк  «У-Медіа».  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
onmedia.dw-akademie.de
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду