Завершується реєстрація на міжнародний курс із права для журналістів
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Завершується реєстрація на міжнародний курс із права для журналістів
До участі запрошують журналістів із України та Білорусі, які мають активну громадянську позицію, досвід висвітлення гострих суспільних проблем і хочуть надалі захищати права людини та громадські інтереси, зазначають організатори.
Навчальний курс тривалістю близько півтора року складатиметься із двох чотириденних тренінгів та двох дистанційних сесій, а також освітнього візиту до Польщі та Чехії.
В ході навчання медійники зможуть поглибити свої знання у сфері прав людини, дізнатися більше про безпеку журналістів та особливості роботи у гарячих точках та ін.
Учасників оберуть за результатами конкурсу, беручи до уваги відповідність таким критеріям: активна робота в діючих ЗМІ; активна громадянська позиція; досвід підготовки матеріалів у сфері захисту суспільних інтересів; можливість брати участь у всіх навчальних заходах Курсу; готовність до співпраці в команді з іншими учасниками Курсу.
Перший навчальний семінар відбудеться з 9 по 12 вересня 2014 року у місті Чернігів.
Організатори забезпечують проживання та харчування учасників Міжнародного Курсу, витрати на проїзд до місця проведення сесій Курсу й у зворотному напрямку.
Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися, заповнивши реєстраційну онлайн-анкету (при цьому обов’язково потрібно поставити галочку навпроти назви школи вгорі сторінки), до якої додати три власні журналістські матеріали, що мають стосунок до захисту суспільних інтересів.
Важливо: щоб отримати доступ до анкети, потрібно бути зареєстрованим користувачем сайту.
Заявка на участь має надійти не пізніше 17.00, 28 серпня 2014 року. Результати будуть повідомлені до 29 серпня 2014 року.
Більш детальну інформацію щодо умов участі та контакти організаторів можна знайти тут.
Курс відбувається у рамках освітньої програми «Розуміємо права людини». Його координують Громадська організація «М’АРТ» (Україна), Правозахисний центр «Поступ» (Україна), Helsinki Foundation for Human Rights (Польща), Організація «Pepleinneed» (Чехія), «Človek v ohrození» (Словакія), Гродзенскае абласное грамадскае аб’яднанне маладых навукоўцаў «ВІТ» (Білорусь). Фінансову підтримку надає міжнародний Вишеградський Фонд.