Про нас

Проект MediaSapiens був започаткований
«Телекритикою» (зараз - «Детектор медіа») у 2010 році за підтримки Інтерньюз-Нетворк (США)

Мета

Основна мета проекту - підвищення медіаграмотності аудиторії. Ми хочемо допомогти споживачеві медійного контенту краще зрозуміти суть медіа, орієнтуватись в інформаційному просторі, навчитись критично ставитись до ЗМІ, відрізняти якісну та правдиву інформацію, виявляти маніпулятивні спроби впливати на громадську думку та не піддаватись їм, довідатись про інформаційні права та можливості їх використання.

Цільова аудиторія

Журналісти, громадські активісти, керівники та співробітники громадських організацій, співробітники посольств, західних фондів, регуляторних органів, власники та топ-менеджмент телекомпаній, друкованих та електронних ЗМІ, співробітники відділів маркетингу, реалізації і технічних служб ЗМІ, навколомедійної сфери, а також народні депутати України.

Редакція

Наталія Лигачова
Наталія Лигачова
Керівник ГО «Детектор медіа»

Засновник та шеф-редактор порталу «Детектор медіа» з 2016 року. Засновник і шеф-редактор порталу «Телекритика» (2001-2015 рр.) Заслужений журналіст України. Володарка нагороди «Лідерство у ЗМІ» Міжнародної неурядової організації Internews Network (2008р.) та премії імені Герда Буцеріуса «Вільна преса Східної Європи» (2011р.), яка вручається журналістам за професіоналізм і громадянську мужність. Член комісії з журналістської етики. Член НСЖУ та ННПУ. Найчастіше цитований телеканалами та ділової пресою експерт у медіасфері.

 

Володимир Рихліцький
Володимир Рихліцький
Журналіст MediaSapiens
Катерина Гончарова
Катерина Гончарова
Журналістка MediaSapiens
Володимир Малинка
Володимир Малинка
Журналіст MediaSapiens

Контакти

Тел. (044) 290-82-76

E-mail ГО «Детектор медіа»: info@detector.media

E-mail редакції сайту MediaSapiens:  mediasapiens.tk@gmail.com