За два роки YouTube видалив 14 млн відео з пропагандою терористичних організацій

За два роки YouTube видалив 14 млн відео з пропагандою терористичних організацій

13:10,
7 Жовтня 2015
2931

За два роки YouTube видалив 14 млн відео з пропагандою терористичних організацій

13:10,
7 Жовтня 2015
2931
За два роки YouTube видалив 14 млн відео з пропагандою терористичних організацій
За два роки YouTube видалив 14 млн відео з пропагандою терористичних організацій
Автори:
За останні два роки відеосервіс YouTube, який належить до корпорації Google, видалив до 14 млн відеозаписів, містять пропаганду чи заклики до вербуванні бойовиків в різні терористичні організації. Команда соціальної мережі Facebook реагує на мільйон порушень на тиждень.

Про це заявив голова виконавчого директора Контртерористичного комітету Ради безпеки ООН Жан-Поль Лаборде, повідомляє видання  Jordan Times.

Пан Лаборде зазначив, що такі угруповання, як «Ісламська держава», активно займаються набором бойовиків в соціальних мережах.

За словами Жана-Поля Лаборде, приватні компанії YouTube та Facebook вносять свій внесок у боротьбу з цією діяльністю.

В контртерористичних комітеті Радбезу ООН підрахували, що за чотири місяці в кінці минулого року прихильники Ісламської держави завели до 46 тис. облікових записів Twitter, що надало вербувальникам великі можливості по веденню пропаганди серед молоді.

Пан Лаборде нагадав, що більшість держав також розробили деякі можливості для моніторингу інтернет-сайтів і соціальних медіа в боротьбі з онлайн-вербуванням та закликами до вчинення терористичних актів, деякі країни ухвалили закони, які вимагають від сервіс-провайдерів зберігати дані так, що злочинці могли бути ідентифіковані.

Але, незважаючи на всі ці заходи, кожен охочий може легко приєднатися до терористичної організації або поїхати в зону конфлікту, здійснивши прямий анонімний контакт з рекрутером терористів в Інтернеті.

За даними ООН, зараз у світі налічується близько 30 тисяч бойовиків, що вступили до лав збройних угруповань за кордоном – вихідці з 100 країн світу. «Це не проблема певного регіону, це проблема цілого світу», - зазначив пан Лаборде.

На думку директора Контртерористичного комітету Радбезу ООН, виходом в цій ситуації може бути запровадження у державах-членах ООН систем попередньої інформації про пасажирів (advance passenger information, API), які підвищують безпеку кордонів та авіації й дозволять державам визначити прибуття чи відправлення потенційних іноземних терористів. Наразі такі системи наявні в 51 країнах-членах ООН, але не в усіх використовуються.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
European Parliament
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду