В Японії запустили сервіс оренди несправжніх друзів для селфі

RocketNews24

Сервіс під назвою Real Appeal пропонує замовникам обрати в каталозі актора або навіть групу акторів і зробити спільні фото для соціальних мереж. Мінімальне замовлення у сервісі - 2 години. Така фотосесія коштуватиме 8 тисяч ієн (приблизно 57$), пише Independent.

У компанії вважають, що сервіс Real Appeal стане в нагоді тим, у кого мало друзів, або хто просто хоче здаватися більш популярним в Facebook, Twitter або Instagram і вразити своїх підписників. Також актори можуть видати себе за хлопця чи дівчину клієнта, якщо той хоче змусити свого колишнього партнера чи партнерку приревнувати. Клієнти можуть обирати акторів за віком, статтю або стилем, у якому ті вдягаються.

«Я найняв 10 осіб, які повинні були зіграти моїх друзів. У нас була вечірка з нагоди мого дня народження в одному з відомих готелів Токіо. Ми випивали в барі і добре проводили час, насолоджуючись прекрасним видом. Мені подарували торт, ми зробили багато селфі», - цитує сайт RocketNews24 відгук одного з клієнтів сервісу.

Інша клієнтка найняла компанію друзів і вирушила з ними на берег моря, де молоді люди зробили багато спільних фотографій. За словами дівчини, вона отримала багато коментарів та «лайків» до цих знімків.

Як писав MediaSapiens, cоцмережі стали на 21% популярнішими за 2016 рік. Такі результати дослідження, проведеного SMM-платформою Hootsuite разом з агентством We Are Social. При цьому мобільних користувачів соціальних ресурсів стало на 30% більше в річному порівнянні - зараз уже 91% переглядів соціальних мереж відбувається з мобільних пристроїв.

comments powered by Disqus