У Twitter користувачі почали цькувати чоловіка, якого прийняли за екс-радника Трампа

Twitter

Цим екс-радник спровокував хвилю обурення з боку американців. Користувачі Twitter знайшли в мережі акаунт з вказаним у ньому іменем Джордж Пападопулос (George Papadopoulos) та позначкою про те, що він є верифікованим. На сторінці профілю почали з’являтися десятки гнівних повідомлень, повідомляє Wired.

Втім, невдовзі виявилося, що цей профіль належить тезці колишнього радника президента. Його власник виявився фінансовим консультантом з Мічигану й на момент скандалу відвідував свою маму в Греції.

«Вкотре повторюю, я не радник Трампа з міжнародних питань!  Я не маю жодного відношення до Трампа! Жодного!», - написав він. Однак, повідомлення продовжували надходити.

«Моя дружина передає мені повідомлення з робочого телефону. Я думаю, я засмутив її, тому що їх дуже багато. Ох ох!», - згодом поділився Джордж Пападопулос на своїй сторінці. Чоловік навіть пожартував, що якби за кожен його твіт про те, що він «не той Джордж Пападопулос» йому давали долар, то він вже назбирав би грошей на навчання доньки в коледжі.

Нагадаємо, раніше цього року мережа Twitter запровадила часткове блокування акаунтів через тролінг.  Акаунти користувачів, які порушили правила спілкування в Twitter, будуть працювати з обмеженням - на час блокування їх пости будуть бачити лише їх підписники.

comments powered by Disqus